3 powody, dla których warto wynająć Valve VR na imprezę

Męzczyzna na imprezie korzysta z Valve Vr

Chcesz skutecznie przyciągnąć uwagę przechodniów i kontrahentów w trakcie eventu, podnieść motywację i wzmocnić współpracę wśród pracowników, a może – doświadczyć przygód w gronie przyjaciół?

Postaw na wynajem Valve VR. Przeczytaj tekst do końca i zobacz, dlaczego wirtualne gogle warto wynająć na organizowaną imprezę – prywatną lub firmową.

Innowacyjna konstrukcja i nowe możliwości

Valve VR zaskakuje zupełnie nowym spojrzeniem na technologię VR – w goglach zastosowano dwa wyświetlacze LCD o rozdzielczości 1440 x 1600, o konkurencyjności urządzenia decydują również autorski system śledzenia oparty na skanowaniu laserowym, ponadprzeciętna częstotliwość odświeżania i rekordowe pole widzenia. Produkt jest atrakcyjny i pożądany, a ze względu na możliwość wynajmu – dostępny również na imprezy.

Pełna kontrola przestrzeni

Valve VR z systemem śledzącym Lighthouse gwarantują nową jakość doznań w rzeczywistości VR. Korzystając z urządzenia, użytkownik jest zdolny do wyznaczania pola w pełni kontrolującego ruchy nawet kilku graczy jednocześnie. Takie rozwiązanie umożliwia adaptację przestrzeni, również o dużej powierzchni i wyraźnie zwiększa atrakcyjność rozgrywki. Funkcjonalność i innowacyjność gogli może uatrakcyjnić Twoją imprezę z jeszcze trzech powodów:

  1. Bogata biblioteka gier. Wszystkie tytuły, kompatybilne z Valve VR są dostępne w sklepie Steam. Duża różnorodność decyduje o atrakcyjności rozrywki – za pośrednictwem Valve VR gracz może wejść na wirtualny ring, stać się członkiem jednostki bezpieczeństwa albo rywalizować o tytuł najpotężniejszego. Wypożyczając Valve VR w Plenti zintegrujesz pracowników!
  2. Różnorodne formy rozrywki. Wirtualna rzeczywistość, w którą wprowadzą Cię gogle Valve VR to ogromna różnorodność form rozrywki. Decydując się na wynajem VR, zabierzesz uczestników w fascynujący lot balonem, dostarczysz maksymalnej dawki adrenaliny, organizując bezpieczny skok na bungee albo zaproponujesz niezapomniany lot statkiem kosmicznym.
  3. Atrakcyjny wieczór filmowy. Valve VR to propozycja również dla tych, którzy preferują imprezy w kameralnym gronie. Gogle nie tylko nadają się do oglądania filmów, ale także – mogą okazać się najlepszym headsetem, pozwalającym na tę formę rozrywki dzięki maksymalnie szerokiemu polu widzenia.