4 powody, dla których warto zainwestować w ulotki reklamowe

Ulotki reklamowe na stole

Artykuł partnera.

Ulotki reklamowe od lat stanowią materiał promocyjny zarówno małych, lokalnych firm, jak i dużych, rozpoznawalnych marek i mimo rosnących możliwości marketingu internetowego nie odchodzą w niepamięć. Chcesz zadbać o dobre relacje z klientami i poszerzyć ich grono? Sięgnij po tradycyjną formę reklamy i poznaj jej wszystkie zalety.

1. Dotrzyj do nowych potencjalnych klientów z ulotkami reklamowymi

Ulotki mogą być rozdawane na ruchliwej ulicy lub pozostawione w punktach usługowych, które pośrednio wiążą się z reklamowaną działalnością np. w salonach beauty, poczekalniach gabinetów lekarskich czy punktów napraw, czyli wszędzie tam, gdzie ludzie oczekują na swoją kolej i mają czas na zapoznanie się z broszurami pozwalającymi urozmaicić czas.

2. Ulotki pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji

Warto stawiać na wiele różnorodnych form promocji, wówczas możemy mieć pewność, że dotrzemy z ofertą do różnych grup odbiorczych. Ulotki reklamowe są szczególnie przydatne, jeśli produkty lub usługi kierowane są do osób starszych, rzadko korzystających z internetu.

3. Ulotki to reklama, która zatrzymuje na dłużej

Na broszurze można umieścić wiele kluczowych dla firmy informacji. Ulotki mogą ponadto funkcjonować jako vouchery czy kupony rabatowe, które upoważniają posiadaczy do zniżek. W ten sposób potencjalny klient zostaje zachęcony do podjęcia oczekiwanego działania i zapoznania się z proponowaną ofertą.

4. Ulotki pozwalają uwolnić kreatywność

Decydując się na wydruk ulotek, mamy pełną władzę nad tym co i w jakiej formie znajdzie się na broszurze. Można sięgnąć po niebanalne wzory i kolory nawiązujące do tematyki reklamowanej marki, umieścić recenzje dotychczasowych klientów, cennik, kalendarz, a nawet quiz czy krótką krzyżówkę.

Szukasz nowych ulotek? Postaw na usługi Stempleks

Chcesz zlecić przygotowanie projektu i wydruk ulotek, które odznaczają się najwyższą jakością oraz niebanalną formą? Sięgnij po usługi marki Stempleks, która od lat tworzy materiały biurowe i promocyjne przyciągające nowych klientów. Wejdź na stronę https://stempleks.pl/produkty/ulotki/ i znajdź swoje idealne ulotki lub zamów je z indywidualnym projektem. Zaufaj doświadczeniu Stempleks i otrzymaj dokładnie takie ulotki reklamowe, jakich potrzebujesz.