Antyrama panoramiczna – wspaniały sposób na wyeksponowanie zdjęć krajobrazów i nowoczesnych miast

Antyrama panoramiczna to niezwykle atrakcyjna i wpadająca w oko dekoracja mieszkania. Stanowi, trudną do zastąpienia, bazę wielu interesujących ściennych dodatków, przedstawiających – zapierające dech w piersi – pejzaże z naturą w roli głównej, rozświetlone nocą i tętniące życiem miasta oraz wiele innych scenerii. Jeśli szukasz inspiracji w kwestii urządzania mieszkania i chcesz dowiedzieć się, jak niewielkim kosztem odmienić nudną ścianę, ten tekst jest dla Ciebie.

Antyrama panoramiczna – pomysł na prezent dla podróżnika

Masz w swoim najbliższym otoczeniu kogoś, kto uwielbia zwiedzać świat i przeznacza na to swoje wszystkie oszczędności? Godzinami mógłby opowiadać Ci o wietnamskiej ulicznej kuchni, tętniącej muzyką Portugalii i wyjątkowych zabytkach w Barcelonie. Prawdziwego odkrywcę kultur na pewno ucieszy elegancka i lekka antyrama panoramiczna, która wprost idealnie nadaje się do oprawiania wielkoformatowych zdjęć, przedstawiających kolorowe indyjskie przyprawy, niesamowitą barwę afrykańskiego lądu i lazur wody obmywającej egzotyczne wyspy. Scenerie w rozmiarze XXL, oprawione w dobrej jakości antyrefleksyjną antyramę plexi, stanowią świetną i – co ważne – pełną autentyczności ozdobę wnętrza. Są nie tylko pamiątką z podróży, ale także odzwierciedleniem wartości i stylu życia obdarowanej osoby. Jakże pięknie i kojąco prezentują się teraz malownicze fiordy i skandynawskie krajobrazy, pogrążone w cichym, zimowym śnie! Antyrama panoramiczna stanowi niezbędnik każdego miłośnika fotografii, który lubi prezentować swoje najlepsze ujęcia na ścianie w mieszkaniu.

Ilustracja i plakat także zasługują na oprawę!

Jeżeli interesujesz się designem oraz cenisz wspaniałych polskich ilustratorów i twórców plakatu, możesz swoje ulubione dzieła oprawić w panoramiczną antyramę i powiesić na ścianie, ustawiając je w orientacji pionowej. W ten sposób wyeksponujesz prace, czyniąc z nich niebanalną dekorację wnętrza. Antyrama z plexi ma szereg zalet, które sprawiają, że idealnie nadaje się do oprawy tego typu prac. Przede wszystkim, jest znacznie lżejsza i bardziej wytrzymalsza niż szkło. Dzięki antyrefleksyjnej powierzchni, która zatrzymuje od 50 do nawet 75% promieni UV, skutecznie chroni grafiki przed blaknięciem. Jeżeli, pomimo szeregu zalet wynikających z użytkowania, nadal nie jesteś przekonany do plexi, zawsze możesz zdecydować się na antyramy z tradycyjnego szkła lub szkła antyrefleksyjnego – oprawione w nie prace również będą prezentować się pięknie.