Cukierki firmowe – dlaczego warto zainwestować w słodycze z logo firmy?

Cukierki firmowe.

Cukierki firmowe to słodkie produkty o charakterze reklamowym – zwiększają rozpoznawalność marki, budzą pozytywne skojarzenia. Oto ich inne zalety!

Cukierki reklamowe – słodki upominek dla kontrahentów

Każdy nowoczesny przedsiębiorca, świadomy zasad, jakie rządzą aktualnie marketingiem, powinien zainwestować w słodycze z logo firmy. Dlaczego? Ponieważ cukierki z nadrukiem w przeciwieństwie do gadżetów reklamowych typu breloki, magnesy, czy podstawki pod kubek są uwielbiane przez każdego. Wręczone na początku spotkania biznesowego, rozluźniają atmosferę i robią dobre wrażenie na drugiej stronie.

Rozpływające się w ustach krówki, draże, żelki, czy landrynki w opakowaniu sygnowanym logo marki mogą też stanowić miły gest podziękowania dla klienta, zachęcając do następnego skorzystania z danej usługi lub zakupu produktu. Symboliczne upominki, jakimi są cukierki firmowe z logo, sprawiają, że nazwa firmy utrwala się w pamięci kontrahenta i miło się kojarzy. Pyszne słodkości mogą stanowić też element większej kampanii reklamowej – obok innych nośników typu billboardy, ulotki, plakaty, czy produkcje video w sieci.

Cukierki firmowe – słodki gadżet reklamowy na każdą okazję

W zależności od branży, w której działa dany przedsiębiorca, może on zadbać o to, aby cukierki reklamowe były obecne podczas targów branżowych, imprez okolicznościowych, tematycznych wystaw. Słodki poczęstunek z pewnością spotka się z pozytywnym odbiorem zarówno wśród dzieci, nastolatków, jak i dorosłych.

Ze względu na niską cenę, nawet małe przedsiębiorstwo może pozwolić sobie na złożenie zamówienia na cukierki reklamowe z logo, promując swoją markę w niedrogi i efektywny sposób. Zwykle minimalne zamówienie na słodycze z logo firmy wynosi 100 sztuk (koszt dotarcia do odbiorcy to tylko kilkadziesiąt groszy). Ze względu na kompaktowe rozmiary słodyczy reklamowych, obdarowany kontrahent może zabrać cukierki z logo ze sobą w dowolne miejsce, zapewniając firmie darmową promocję. Z kolei przedsiębiorca może rozdysponować słodkie gadżety reklamowe między filiami firmy i obdzielić mini podarunkami wszystkich miłośników słodyczy!

Gdzie kupić cukierki firmowe z nadrukiem reklamowym?

Firma „Słodkie Upominki” to europejski lider w produkcji słodyczy reklamowych. Ta ceniona firma z tradycjami, ma w swojej ofercie bogaty wybór cukierków z logo w przystępnych cenach. Różne smaki, kształty i rozmiary słodyczy są mocnym atutem marki. Z pewnością każdy przedsiębiorca znajdzie tutaj smaczne słodkości zamknięte w estetyczne opakowania, utrzymane w kolorystyce idealnie dopasowanej do barw firmowych.

Cukierki z nadrukiem – szeroki wybór wzorów i personalizowane opakowania

Atrakcyjność cukierków reklamowych zwiększa możliwość naniesienia na zewnętrzne opakowanie dowolnego nadruku – zgodnie z życzeniem przedsiębiorcy. Zaawansowane technologicznie maszyny drukujące (tampodruk, flexodruk, druk cyfrowy) stwarzają szerokie możliwości kreacji i zapewniają fantastyczny efekt końcowy. Estetycznie wizualnie opakowania przyciągają wzrok i zachęcają do poznania ich zawartości. W zależności od odbiorcy, cukierki z nadrukiem mogą mieć elegancką, minimalistyczną lub młodzieżową oprawę. Na etykiecie może znaleźć się nie tylko logo, ale też dowolna grafika lub hasło.