Cukierki reklamowe z logo – pomysł na słodki podarunek firmowy

Cukierki z logiem firmy

Długopis, koszulka, kubek, a może coś słodkiego? Słodycze reklamowe to jeden z ostatnich hitów. Taki podarunek firmowy może posmakować każdemu!

Przy poszukiwaniu odpowiednich podarunków od firmy warto pamiętać o tym, że dla uzyskania dobrych efektów wcale nie trzeba sporego budżetu. Doskonałym przykładem są słodycze z logo firmy, które dzisiaj są jednymi z najpopularniejszych podarunków reklamowych.

Dlaczego warto zainwestować w takie upominki? Co wybrać, by sprawić radość obdarowanym osobom? W jaki sposób można je rozdawać? Gdzie je zamówić wraz z usługą personalizacji? Sprawdź teraz!

 

Dlaczego warto wybrać słodycze z logo?

Kto nie przepada za słodyczami? Rozpływająca się w ustach czekolada, wyśmienite nadzienia z orzechami i galaretkami, ale również specjalne fit batoniki dla osób na diecie. Właśnie w te upodobania wpisują się najnowsze podarunki firmowe – słodycze z logo, które oferowane są w wielu wyśmienitych wariantach do wyboru.

Zamówienie słodyczy reklamowych ma naprawdę wiele zalet. Takie podarunki nie tylko od razu poprawiają humor, ale również pomagają w budowie pozytywnego wizerunku firmy. Umieszczone na ich opakowaniach logo oraz inne grafiki i napisy stanowią przykład bardzo skutecznego przekazu reklamowego. Nic więc dziwnego, że cukierki z nadrukiem logo przedsiębiorstw oraz inne personalizowane słodkości cieszą się tak dużym powodzeniem wśród wielu firm.

 

Cukierki reklamowe – do wyboru, do koloru

W sprzedaży można znaleźć rozmaite słodycze reklamowe, które przyciągają uwagę swoimi efektownymi opakowaniami i zapewniają wyśmienity smak.

Wśród najczęściej wybieranych produktów znajdują się cukierki reklamowe, ale można także zdecydować się na inne produkty, na przykład na ciasteczka, lizaki, czekolady, gumy do żucia czy żelki.

 

Rodzaje cukierków reklamowych:

  • cukierki czekoladowe
  • luksusowe pralinki
  • cukierki z nadzieniem
  • cukierki z galaretką
  • marmoladki
  • cukierki do ssania
  • karmelki
  • krówki
  • trufle
  • śliwki w czekoladzie

 

Oczywiście, to tylko parę propozycji, ponieważ w sprzedaży można znaleźć także inne cukierki z logo firmy, więc można łatwo dopasować je do jej branży, wizerunku, a także do okazji, z której takie słodkości mają być rozdawane.

Jakie cukierki z logo wybrać?

Do dyspozycji jest wiele typów cukierków. Można zamawiać je zarówno jako produkt na kilogramy, jak również w opakowaniach jednostkowych, które świetnie nadają się jako dodatek do innych podarunków od firmy.

Najlepiej zatem zapoznać się z różnymi propozycjami i wybrać takie cukierki z logo, które będą mogły wpisać się w przekaz. Przykładowo, na lato świetnie sprawdzą się orzeźwiające cukierki miętowe albo owocowe marmoladki, natomiast na jesień i na zimę rozpływające się w ustach czekoladki.

Również cukierki reklamowe można dopasować pod kątem grupy docelowej, której mają być przekazane. Dla dzieci najlepiej sprawdzą się słodkie cukierki z logo firmy, na przykład z galaretkami, czekoladą, marmoladki, natomiast dorośli odbiorcy często wolą cukierki o bardziej wykwintnych smakach, na przykład pralinki, trufle.

Oczywiście, firma nie musi w tym przypadku ograniczać się tylko do jednego typu cukierków. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić rozmaite słodycze z logo – dzięki temu każdy będzie mógł wybrać wśród nich coś smacznego.

 

W jaki sposób rozdawać słodycze reklamowe?

Słodycze z logo firmy są uniwersalnym upominkiem reklamowym, który może sprawdzić się na różne eventy i nie tylko.

Smakowite cukierki mogą towarzyszyć akcjom promocyjnym, otwarciom obiektów, wydarzeniom o charakterze sportowo-rekreacyjnym, kulturalnym. Również mogą być one dodawane do zamówień w sklepach internetowych i stacjonarnych, a także dostępne w siedzibie i filiach firmy, by klienci mogli w każdym momencie poczęstować się czymś słodkim.

Wobec tego cukierki z logo firmy będą dobrym wyborem niezależnie od okazji – zamówienie takich podarunków sprawdzi się zarówno na ważne eventy, jak również może budować rozpoznawalność i wizerunek firmy na co dzień.

 

Gdzie zamówić cukierki z logo firmy?

Obecnie cukierki reklamowe są bardzo popularnym produktem, dlatego takie podarunki firmowe można zamówić w wielu firmach dostarczających personalizowane upominki dla biznesu.

Najszerszy asortyment słodyczy czeka w firmach specjalizujących się w takich podarunkach. To tam można przebierać w formach i smakach słodyczy, by znaleźć coś idealnego dla swojej firmy. Także można od razu zamówić personalizację – nadruk na opakowaniach. Przygotowanie projektu często jest już wliczone w koszty, dlatego nie trzeba ponosić dodatkowych wydatków.

Gdy zatem poszukujesz skutecznego sposobu na reklamę firmy z wykorzystaniem podarunków reklamowych, postaw na wyśmienite cukierki z nadrukiem logo firmy. Takie słodycze z logo są wspaniałym uzupełnieniem wielu eventów, ale również sprawdzą się jako słodka przekąska dodawana do zakupów. Klienci doceniają także takie drobne gesty!