Czy możliwa jest zdalna kontrola nad telefonem?

Zdalna kontrola nad telefonem

To dość prosta czynność. Nie polega na wymianie części i montażu jakiś specjalnych urządzeń, zresztą w nowoczesnym smartfonie było by to niemożliwe. Aby uzyskać kontrolę nad telefonem należy zainstalować specjalne oprogramowanie, które jest całkowicie niewidoczne dla użytkownika a daje naprawdę szerokie możliwości.

Zakładanie podsłuchu w telefonie pozwala na pełny monitoring urządzenia, a więc nagrywanie rozmów, wgląd w wiadomości tekstowe, maile i wiadomości wysyłane za pośrednictwem komunikatorów, dostęp do plików, kontaktów i historii połączeń, a przy włączonej lokalizacji GPS również monitorowanie położenia. Dodatkowo telefon wyposażony w program szpiegowski może służyć jako urządzenie podsłuchowe i nagrywać wszystkie dźwięki najbliższego otoczenia. Tego typu oprogramowanie można założyć na wszystkich popularnych markach telefonów bez wyjątku.

Czy zakładanie podsłuchu w telefonie można zrobić samemu?

Wymaga to pewnej wiedzy i praktyki, dlatego zamiast eksperymentować na własną rękę lepiej zwrócić się do profesjonalistów. Alfatronik.com.pl to firma ściśle wyspecjalizowana w urządzeniach elektronicznych i oprogramowaniu służącemu bezpieczeństwu. Można zamówić tu oprogramowanie zarówno do telefonów wyposażonych w system operacyjny Android jaki i do urządzeń Apple. Alfatronik.com.pl oferuje również gotowe smartfony z zainstalowanym softwarem szpiegującym. W razie jakichkolwiek wątpliwości w jaki sposób korzystać z tego rodzaju urządzenia w alfatronik.com.pl zawsze można liczyć na fachową poradę. Na stronie internetowej warto poczytać również blog detektywistyczny, gdzie wiele artykułów opisuje jak wykorzystywać szpiegowską elektronikę w praktyce, na konkretnych przykładach.

Czy zakładanie podsłuchu w telefonie jest legalne?

To dość złożony i skomplikowany temat – każdy przypadek jest inny i na wszelki wypadek przed zakładaniem podsłuchu w telefonie warto spytać prawnika jakie mogą być tego konsekwencje. Monitorowanie telefonu niekoniecznie musi wiązać się ze sprawami kryminalnymi. Świetnie sprawdzi się przy kontroli dziecka, jego kontaktów i aktywności po szkole. Ułatwi opiekę nad starszą osobą, która ma problemy z pamięcią. Pomoże kontrolować pracowników i pojazdy firmowe. Posłuży do zdobycia dowodów w sprawie gospodarczej lub rozwodowej. Sterowanie podsłuchem w telefonie jest bardzo proste. Polega na połączeniu poprzez kartę SIM z podsłuchiwanym telefonem i nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń.