d16 – Pięknie Zaprezentowany Laptop do Pracy Zdalnej i Biurowej

Laptop do pracy zdalnej i biurowej

Artykuł partnera.

Laptop przykuwa wzrok swoim wyglądem – jest bardzo smukły i lekki, co umożliwia go wzięcie ze sobą. Jest idealny dla osób, które prowadzą ruchliwy tryb życia. Sama waga laptopa wynosi 1.7 kilograma, a dzięki swojej budowie można go wsunąć w plecaki lub torby.

Laptop został zaprojektowany specjalnie pod ludzi, którzy zajmują się pracą zdalną i pracą biurową. Porządne podzespoły w laptopie gwarantują szybkie operowanie plikami, stronami internetowymi i różnymi aplikacjami. Występuje zerowa ilość zacięć, błędów i opóźnień a do tego kilka fajnych gadżetów!

Dokładnie przeanalizujemy podzespoły znajdujące się w tym laptopie, także kwestie tego czy ten laptop nadaje się do gaming’u, styl w jakim prezentuje się laptop, jakie typy wejść ma do kabli, jak sprawdza się klawiatura i także pogadamy o kilku fajnych gadżetach znajdujących się w laptopie. Zacznijmy od:

Cechy zewnętrzne laptopa

Laptop jest w jedynym kolorze, czyli szarym – niektórym ten kolor będzie mógł nie odpowiadać, jednak po zobaczeniu go dopiero gołym okiem, będzie można w nim dostrzec piękno minimalistycznego zaprojektowania oraz smukłość samego laptopa.

Jeśli chodzi o klawiaturę, jest ona wygodna – została dobrze dostosowana dla osób lewo i prawo ręcznych – dla mnie jest to ogromnym plusem, ponieważ sam jestem leworęczny. Jeśli chodzi o pisanie na klawiaturze, palce rzadko nacisną niechcąco inny guzik, a pisanie artykułów zawsze idzie mi szybko!

W porównaniu z przeszłymi wersjami, w d16 głośnik występuje obok klawiatury, dzięki czemu można dokładniej słyszeć dźwięk. Jest to zawsze warte uwzględnienia polepszenie, inne laptopy z głośnikiem od spodu po położeniu na powierzchnie mogą mieć zniekształconą jakość dźwięku, więc jest to zawsze miła niespodzianka. Jakość touchpada też jest fajnym bonusikiem, jest idealnie zgrany z kursorem i przyjemniej się wykonuje nim pracę.

Wejścia do laptopa:

-port od HDMI

-4 porty do kabli USB(x2 USB-A, x2 USB-C)

-Minijack dla mikrofonu/słuchawek

Są także fajne gadżety. Jednym z nich jest kamerka, która ujawnia się po kliknięciu klawisza. Występuję też czytnik linii papilarnych, który po zbliżeniu z palcem przekieruje użytkownika do pulpitu.

Podzespoły

Laptop jest szybki, i trzeba to przypisać niesamowitej wydajności podzespołów znajdujących się w laptopie.

AMD Ryzen 5 4600H – jest najważniejszym podzespołem w laptopie. Sam procesor został wydany w 2020 roku i odpowiada za szybkość otwieranych stron, ilość włączonych zakładek na raz i wiele innych spraw związanych z szybkością laptopa i wykonania zadań.

RAM 16 GB – przechowuje dane, współpracuje z procesorem i czyni otwieranie stron internetowych i plików o wiele szybszym.

Dysk SSD 512 GB – Odpowiada za np. szybkość włączania się laptopa, szybsze ładowanie informacji w plikach i ogólną szybkość laptopa. 512 GB pamięci pozwala także przechowywać dużo plików.

Gaming

Czy laptop nadaje się do gier komputerowych – no cóż, patrząc na podzespoły, można powiedzieć, że tak, jednak karta graficzna nadaje się jedynie do wyświetlenia ekranu, a nie grania w gry komputerowe.

Jednak, jeśli się uprzesz, po wymienieniu zasilacza i karty graficznej, mógłbyś spokojnie popykać sobie w Wiedźmina na ładnych 60 fps’ach!

Podsumowanie:

Podsumowaliśmy ogólny wygląd laptopa i jego funkcje, podzespoły oraz kwestie gier komputerowych – można dokonać zakupu laptopa d16 na oficjalnej stronie Huawei!