Dla każdego coś miłego, czyli oferty finansowania dla klienta indywidualnego i korporacyjnego

Karta kredytowa w dłoni

W obecnych czasach auto jest nieodzownym elementem codziennego życia. Warto pamiętać, że nie jesteśmy zmuszeni, aby decydować się na taki duży wydatek jednorazowo. Z pomocą przychodzą nam różnie narzędzia finansowania. Najpopularniejsze z nich to kredyt oraz leasing.

Kredyt to najpopularniejsza opcja dla klienta indywidualnego, natomiast przedsiębiorcy najchętniej korzystają z leasingu. Co najciekawsze również dealerzy aut samochodowych mają różne rodzaje wsparcia finansowego w swoich ofertach. Przykładem jest Nissan, który wraz z RCI Banque zapewnia atrakcyjne oferty z tego zakresu swoim klientom

Prześledźmy zatem, co do zaoferowania ma Nissan RCI w przypadku klienta indywidualnego. Jest to prosty i przejrzysty plan kredytowania, który można dostosować do swoich potrzeb. Najważniejszymi jego cechami są:

  • Okres kredytu, który może trwać nawet do 8 lat;
  • Zerowy wkład własny;
  • Niezmienna stopa procentowa;
  • Równe miesięczne raty.

Warto wspomnieć, że minimalna wysokość kredytu równa jest 30% wartości auta. Decydując się na kredyt możemy również skorzystać z dodatkowych elementów, takich jak: ubezpieczenie komunikacyjne, GAP czy rozszerzona 5-letnia gwarancja.

W przypadku klientów korporacyjnych RCI i Nissan mają w swej ofercie prócz kredytu, także leasing oraz najem długoterminowy. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące tych rozwiązań znaleźć można na stronie – https://www.nissanfinance.pl/finansowanie. A potem? Potem wystarczy odwiedzić salon najbliższego autoryzowanego dealera. Wszystko załatwiane jest właśnie tam, a my możemy cieszyć się nowym autem zaraz po wyjściu. Filozofia Nissana i RCI to minimum zabezpieczeń przy minimalnej ilości formalności.

Dodatkowym plusem ofert finansowania przygotowanych przez Nissana jest minimum zabezpieczeń. Dzięki temu klient nie jest zalewany tonami zbędnych dokumentów.

Jeśli Nissan jest autem, na które obecnie planujemy nabyć, a potrzebujemy kredytu, leasingu, bądź innego wsparcia finansowanie, powyższa oferta powinna być strzałem w dziesiątkę!