Długopisy z nadrukiem jako świetny gadżet firmowy

Firmowye długopisy z nadrukiem leża na biurku

Gadżety firmowe pozwalają na rozreklamowanie działalności konkretnej firmy wśród potencjalnych klientów. Z tego powodu wiele marek stawia na ciekawe produkty z nadrukowanym logo. Klasykiem wciąż są długopisy z nazwą firmy, łączące w sobie estetyczny wygląd i niepowtarzalną funkcjonalność. Dlaczego stanowią one idealny gadżet reklamowy? Kiedy warto na nie postawić i gdzie dokładnie można je wykonać?

Funkcjonalne gadżety reklamowe, czyli długopisy z nadrukami 

Długopisy z nadrukami pełnią kilka funkcji. Są niewielkie, dlatego pozwalają na zabranie ze sobą w dowolne miejsce, docierając do szerokiej rzeszy potencjalnych klientów. Można na nich nadrukować nazwę firmy lub jej logo w czytelny sposób. Pisząc, każda osoba będzie widzieć nadruk, co pozwala na osiągnięcie doskonałych efektów reklamowych. Długopisy są wykorzystywane w wielu miejscach – w biurach, szkołach czy podczas codziennych zadań. Bez wątpienia przydadzą się w każdym domu.

Długopisy z nadrukami dostępne w takich miejscach, jak sklep internetowy BiuroDrukSerwis, to doskonały wybór na wszelkiego rodzaju wydarzenia związane z działalnością Twoje firmy. Sprawdzą się one świetnie np. podczas targów czy festynów. Mogą być upominkiem, który sprawi, że nazwa przedsiębiorstwa pozostanie w pamięci obdarowanych osób. Takie długopisy z powodzeniem służą również do wypełniania dokumentów czy robienia notatek podczas targów.

Dlaczego warto postawić na długopisy z nadrukami? 

Długopisy z nadrukami to doskonały wybór jako gadżet reklamowy ze względu na ich kilka cech. Na szczególną uwagę zasługuje m.in. niska cena produkcji. Za jedną sztukę takiego gadżetu zapłacisz zwykle mniej niż złotówkę. Dzięki temu można zamówić wiele egzemplarzy i wyposażyć w nie zarówno pracowników swojej firmy, jak i potencjalnych klientów.

Obecnie długopisy z nadrukami cechują się połączeniem funkcjonalności z estetycznym wyglądem. Istnieją bowiem technologie pozwalające na naniesienie motywów w sposób w pełni czytelny i trwały. Co więcej, takie nadruki mogą mieć nawet kilka kolorów. Dzięki temu na długopisach coraz częściej oprócz nazwy danego przedsiębiorstwa pojawia się także jej logo. Takie akcesoria mają dowolne kolory, czasem zgodne z identyfikacją wizualną konkretnej marki. Są wydajne, pozwalając na swobodne korzystanie przez długie miesiące, również w biurach.