Fotel gamingowy – gwarancja komfortu

Krzesło gamingowe

Artykuł partnera.

Jesteś zapalonym graczem, zajmujesz się tym zawodowo bądź amatorsko – cenisz sobie wygodę i masz dość siedzenia kilka godzin w niewygodnym fotelu? Uczucie to jest znane i powszechnie towarzyszy większości osób, które nie tylko grają w gry komputerowe, ale pracują przez długi czas przed monitorem komputera bądź laptopa. W sytuacji kiedy siedzenie na nieodpowiednim fotelu po kilku chwilach staje się niewygodne, warto pomyśleć o wymianie go na nowoczesny i komfortowy fotel gamingowy.

Dlaczego warto zainwestować w fotel gamingowy?

Pierwszym powodem odpowiadającym na pytanie dlaczego warto zainwestować w taki fotel jest dbałość o zdrowie, w szczególności o kręgosłup. Krzesła gamingowe DX Racer dopasowane są do Twojego wzrostu oraz wagi. Dzięki przemyślanej konstrukcji, regulacja krzesła ułatwia dostosowanie go do potrzeb nawet najbardziej wymagających osób. Co ciekawe – fotele gamingowe posiadają też różne szerokości siedziska – możesz przetestować kilka rodzajów i wybrać idealnie dopasowany fotel do swoich potrzeb.

Design ma znaczenie!

Fotel gamingowy powinien być wygodny, ale powinien spełniać też wymogi wizualne. Ważne jest, abyśmy w swoim fotelu poczuli się wyjątkowo i swobodnie. Wybór fotela w Twoich ulubionych kolorach oraz idealne dopasowanie pod względem wygody, sprawią, że przeniesiesz się w czarujący świat gier, inny wymiar rzeczywistości, a wrażenia i doznania płynące z gry będą jeszcze bardziej emocjonujące i ekscytujące. Producenci oferują szeroki wybór kolorystyczny krzeseł gamingowych również na potrzeby wnętrzarskie. Takie rozwiązania często wybierają osoby, które prowadzą studio do nagrań, firmy gamingowe, firmy testujące gry itp.

Wykonanie – na co warto zwrócić uwagę?

Cena foteli najczęściej przekłada się na jakość ich wykonania. Krzesła DX Racer posiadają wbudowany metalowy stelaż, dzięki czemu ich wytrzymałość i trwałość, sprawiają, że posłużą nam na długie lata. Dodatkowo specjalnie wyprofilowana, wysokoelastyczna pianka, którą jest wyłożone zarówno siedzisko jak i oparcie, zapewni niepowtarzalną wygodę. Większość dostępnych na rynku krzeseł posiada zwykłą piankę lub zapewnia jej cienką warstwę jedynie w siedzisku. Niestety takie rozwiązanie nie pozwoli nam na poczucie komfortu, a finalnie może okazać się, że fotele nie posłużą nam długo. Wybierz świadomie i racjonalnie – fotel gamingowy to zakup na kilka lat.