Gadżet reklamowy codziennego użytku

Kubek jako gadżet reklamowy dla klienta

Artykuł partnera.

Jesteśmy wręcz zalewani nieprawdopodobną ilością gadżetów reklamowych. Tak wielką, że przestajemy je dostrzegać. Czy ktokolwiek notując na kartce numer telefonu zastanawiał nad reklamowym nadrukiem na tej kartce i długopisie ? Z pewnością nie, zresztą ile treści można zmieścić na długopisie?

Kubek reklamowy z nadrukiem działa znacznie lepiej. Po pierwsze o wiele większa powierzchnia niż na długopisie, smyczy czy pendrivie pozwala na umieszczenie nie tylko czytelnego napisu czy logotypu ale również przyciągającej wzrok grafiki. Po drugie kubka używamy kilka razy dziennie. W biurze i w domu każdy ma swój ulubiony kubek. Ulubiona kawa czy herbata to chwila relaksu, kojarzy się z przyjemnością. Jest to doskonała okazja na wykorzystanie kubka reklamowego z nadrukiem. Dowcipna grafika, chwytliwe hasło, nie tylko samo logo firmowe może spowodować, że marka, nazwa firmy lub konkretny produkt zapadnie trwale w pamięć potencjalnego klienta.

Gdzie można zamówić kubek reklamowy z nadrukiem?

Promocermics.com to firma ściśle współpracująca z jedną z najlepszych manufaktur ceramiki w Polsce – Tułowice. Wyspecjalizowała się w projektowaniu i produkcji ceramiki reklamowej. Oprócz kubków reklamowych z nadrukiem w promoceramics.com można zamówić także szkło, zastawę stołową a także cale zestawy i serwisy. Każdy, kto jest zainteresowany tego typu reklamowa może skorzystać z fachowego doradztwa, a także przedstawić swój autorski pomysł na reklamę. Dla projektantów z promoceramics.com nie ma tematów trudnych czy niemożliwych. Nawet najbardziej niekonwencjonalny pomysł może zmienić się w efektowną realizację. Wszystkie naczynia i kubki mogą przybierać różne formy, niekoniecznie te najbardziej standardowe. Do zadowolonych klientów promoceramics.com należą między innymi największe, polskie towarzystwa ubezpieczeniowe i sieć sklepów Żabka.

Jak umieścić reklamę na kubku?

Cały proces powstawania kubka reklamowego z nadrukiem zaczyna się od wyboru materiału – może być to porcelana, porcelit czy szkło. Następnie do materiału i formy dobiera się odpowiednią technikę zdobienia. Najpopularniejsze to naklejanie specjalnej kalkomanii, nadruk, czy tak zwane piaskowanie. Dla najbardziej wymagających klientów promoceramics.com oferuje podkreślające prestiż przedmiotu malowanie ręczne. Wszystkie rodzaje zdobienia są trwałe i odporne na działanie wysokiej temperatury i ścierania. Wykonany w ten sposób kubek reklamowy z nadrukiem to jeden z najskuteczniejszych nośników reklamowych.