Huawei Smartwatch gt 2: inteligentne zegarkiem o pięknym wyglądzie

Mężczyzna używa smartwatcha

Artykuł partnera.

Huawei smartwatch gt 2 jest zegarkiem o pięknym wyglądzie. Jest dostępny w wielu wariantach, między innymi wariant sport, wariant elegancki, wariant damski biały czy wariant klasyczny. Warianty klasyczny i elegancki wyglądają bardziej ozdobnie i oficjalnie, wersja sport natomiast powstała z myślą o osobach, które prowadzą aktywny tryb życia. Każdy wariant zegarka posiada też wiele pięknych tarcz i motywów, które użytkownik może zmieniać według własnego gustu, nastroju czy ubioru.

Możliwości Huawei smartwatch gt 2

Smartwatch oprócz podstawowych funkcji smartwatcha (sprawdzanie daty i godziny, powiadomienia o wiadomościach sms, e-mail i przychodzących połączeniach) posiada wiele ciekawych i przydatnych możliwości. Na smartwatch możemy zgrać muzykę i odtwarzać ją w bezprzewodowych słuchawkach za pomocą modułu bluetooth. Zegarek umożliwia nam też sprawdzenie pogody czy ustawienie budzika.

Smartwatch gt 2 posiada wiele funkcji ważnych dla osób dbających o zdrowy tryb życia. Dzięki nowoczesnej technologii Huawei TruSleep TM 2.0 zegarek jest w stanie z wielką dokładnością i precyzją monitorować fazy i jakość snu, a nawet wykryć nieprawidłowości. Inteligentny budzik zegarka połączony z monitorowaniem snu wykrywa, w jakiej fazie snu znajduje się użytkownik, i dostosowuje do sposób uruchomienia alarmu. Oprócz śledzenia snu smartwatch został wyposażony w krokomierz, licznik spalonych kalorii, śledzenie pracy serca czy pulsyksometr.

Oprócz funkcji śledzenia zdrowia użytkownika smartwatch gt 2 jest też świetnie sprawdza się w dbaniu o organizację aktywności fizycznej. Dzięki wbudowanej funkcji GPS z łatwością można śledzić przebytą trasę podczas biegu, wycieczki rowerowej czy spaceru. Zegarek jest też wodoodporny, więc świetnie sprawdzi się przy pływaniu czy innych sportach wodnych.

Cechy Huawei smartwatch gt 2

Jedną z najważniejszych cech Huawei Watch 2 jest długa wytrzymałość baterii. Dzięki procesorowi Kirin A1 zegarek potrafi wytrzymać bez ładowania aż do 2 tygodni, a z włączoną funkcją GPS do 30 godzin. Ekran zegarka jest odporny na zarysowania i upadki. Wyświetlacz dostosowuje się do pory dnia i panujących warunków atmosferycznych, co w połączeniu z wysokim kontrastem kolorów na ekranie sprawia, że wszystkie informacje są przejrzyste i łatwe do odczytania w każdej chwili.