Jak wybrać prezent firmowy?

notatnik z długopisem na biurko obok kwiatów

Prezenty firmowe to doskonały sposób na nawiązanie wartościowych relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Pomagają budować świadomość marki wśród grupy docelowej. Nie tylko pozwalają uświadomić potencjalnym klientom istnienie Twojej firmy, lecz także kreują jej pozytywny wizerunek. Sprawdź, jak wybrać niedrogi i skuteczny upominek reklamowy!

Elegancki długopis z logotypem

Jeśli dysponujesz ograniczonym budżetem, ale chcesz podarować klientom coś efektownego, zwróć uwagę na stylowy długopis z logo. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu na pewno znajdziesz coś dla siebie. Możesz na nich zamieścić logotyp lub slogan reklamowy. Za każdym razem, gdy klient sięgnie po długopis, przypomni sobie o Twojej marce. Proponowane długopisy znajdują się w przystępnej cenie, dlatego możesz je włączyć do każdej kampanii reklamowy. Ten praktyczny upominek sprawdzi się we wszystkich branżach.

Jeżeli chcesz pokazać klientom lub partnerom biznesowym, że dbasz o środowisko, zdecyduj się na długopisy ekologiczne. Zastanawiasz się, co je wyróżnia? Proponowane modele zostały wykonane z bambusa, drewna, słomy pszennej lub tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu.

Smycze reklamowe

Jeśli szukasz niedrogiego i skutecznego gadżetu reklamowego, sięgnij po smycze z logo firmy. Proponowane akcesoria są ponadczasowe, stylowe i praktyczne. Co ważne, nienachalnie, ale skuteczni reklamują Twoją firmę. Smycze gwarantują duży zasięg oddziaływania. Przypadną do gustu klientom i pracownikom w każdym wieku. Można je przypiąć do plecaka, torby, kieszeni lub nerki. Jeżeli wybierasz się na targi, szkolenia, konferencje lub warsztaty, koniecznie zaopatrz się w smycze w różnych kolorach. Kupując gadżety i artykuły z logiem, dopasuj je do swojego budżetu i kampanii.

laptop na biurku

Zaślepki z logo na kamerę

Zastanawiasz się, jak zaskoczyć klienta i podarować mu oryginalny gadżet, z którego będzie korzystał codziennie? Jeśli tak, skorzystaj z naszych podpowiedzi! Coraz większą popularnością cieszą się zaślepki na kamerę, zwiększające bezpieczeństwo w sieci. Można na nich umieścić logo firmy, dodatkowe szczegóły i instrukcje obsługi. Oferujemy plastikowe zaślepki, które można przymocować za pomocą mocnej taśmy dwustronnej. Nie musisz ich za każdym razem przyklejać lub ściągać. Co ważne, w każdej chwili możesz je odsunąć, aby mieć dostęp do kamery. Na niektórych modelach można wykonać grawer laserowy. Decydując się na takie rozwiązanie, masz pewność, że nie zetrze się nawet po dłuższym czasie. Nie możesz jednak wybrać koloru graweru.

Karteczki memo z nadrukiem

Jeśli szukasz praktycznego gadżetu do biura, zwróć uwagę na karteczki samoprzylepne. Dostępne są w różnych odcieniach, dzięki czemu możesz je dopasować do kolorów swojej marki. Można na nich zapisywać numery telefonów i kluczowe informacje, dlatego klient będzie je miał pod ręką. Ilekroć po nie sięgnie, zobaczy logo i przypomni sobie o Twojej firmie. Istnieje duża szansa, że ponownie skorzysta z Twojej oferty. Jeżeli dysponujesz większym budżetem, zwróć uwagę na eleganckie notesy z karteczkami lub praktyczne stojaki z karteczkami.