Jakie gadżety reklamowe spełniają swoją rolę?

Ciemny kubek jako gadżet firmowy

Artykuł partnera.

Gadżety reklamowe znajdujemy w pracy i w domu. Jest ich tak dużo, że warto się zastanowić czy ktokolwiek je dostrzega. A przecież o to chodzi, żeby zapamiętać logo bądź nazwę firmy, nowy produkt czy wielką promocję. Nadruki reklamowe znajdują się na wszystkim –na notesach i kartkach do notowania, na długopisach, smyczach i wielu innych przedmiotach. Czy wobec tego kubek reklamowy z nadrukiem nie zginie w zalewie innych gadżetów ? Jeśli został zaprojektowany w ciekawy, przyciągający wzrok i estetyczny sposób to może okazać się skutecznym nośnikiem reklamy. Z kubka korzystamy kilka razy dziennie, można używać go w biurze, w domu, na działce czy w ogrodzie. Picie kawy lub herbaty przeważnie łączy się z chwilą relaksu, a więc stwarza okazję do zapoznania się z nadrukiem na kubku. Im bardziej niekonwencjonalny czy zabawny tym lepiej zostanie zapamiętany.

Gdzie najlepiej zamówić kubki reklamowe z nadrukiem?

Firma promoceramics.com to połączenie tradycyjne manufaktury szkła i ceramiki z prężną i nowoczesną firmą. Cały proces twórczy począwszy od pomysłu poprzez projekt aż do produkcji odbywa się w promoceramics.com. Współpraca z klientem zaczyna się od analizy pomysłu klienta. Nawet najbardziej nietypowe i zwariowane pomysły będą szczegółowo rozpatrzone. Jako doświadczony projektant i producent kubków reklamowych z nadrukiem specjaliści z promoceramics.com skorygują błędy w pomyśle klienta i z pewnością podsuną ciekawe rozwiązanie. Doskonała jakość produktów i doświadczenie promoceramics.com zdobyło firmie tak ważnych klientów jak sieć sklepów Żabka, PZU i inne konsorcja ubezpieczeniowe. Logotyp i hasła reklamowe mogą znaleźć się nie tylko na kubkach, ale również na szklankach, kieliszkach czy talerzach – na każdej ceramice lub szkle użytkowym. Kubki i inne naczynia w wykonaniu promoceramics.com mogą przybierać przeróżne, nawet najbardziej nietypowe formy.

W jaki sposób ozdabia się kubek reklamowy z nadrukiem?

Wybór techniki nadruku zależy od materiału, a także od życzenia klienta. Najdroższą ale i najbardziej prestiżową opcją będzie zdobienie ręczne. Najpopularniejsze są techniki drukarskie, różnego rodzaju naklejki i kalkomanie. Nieco inna technika to zdobienie wklęsłe nazywane piaskowaniem. Ważna jest nie tylko treść i estetyka nadruku ale również trwałość napisu. Dlatego promoceramics.com stawiają na najwyższą jakość swoich produktów, które z pewnością doskonale spełniają swoją rolę jako trwały i wpadający w oko nośnik reklamy.