Jakie upominki świąteczne wybrać dla klientów Twojej firmy?

Kosz z upominkami świątecznymi dla klientów

Artykuł partnera.

Zbliżający się okres świąteczny jest dobrym momentem, aby podziękować pracownikom, kontrahentom oraz klientom Twojej firmy. W celu docenienia ich warto wybrać jeden z prezentów lub upominków świątecznych z oferty sklepu Fabulosa. W jej skład wchodzą koszt prezentowe i zestawy upominków skierowane do różnych grup odbiorców i znajdujące się w różnych przedziałach cenowych.

Jaki kosz świąteczny wybrać dla swoich klientów?

Rodzaj kosza prezentowego można wybrać w zależności od tego, dla kogo wybieramy prezent i w jakim budżecie powinien się zmieścić. Klienci z pewnością najbardziej docenią indywidualne podejście, dlatego warto zastanowić się, co konkretnej osobie sprawiłoby największą radość. W sklepie Fabulosa możesz wybrać spośród wielu rodzajów koszy prezentowych, między innymi:

  • kosze z alkoholem;
  • kosze z kawą lub herbatą;
  • kosze delikatesowe – m.in. ze słodyczami;
  • typowe kosze bożonarodzeniowe, nawiązujące do tematyki Świąt Bożego Narodzenia;
  • luksusowe koszt premium;
  • zestawy prezentowe dla dzieci.

Szczególnie prezenty podarowane najmłodszym (na przykład dzieciom pracowników lub klientów) są zawsze bardzo dobrze przyjmowane i tworzą pozytywny, ciepły wizerunek firmy.

Jeżeli wybór w ramach danej kategorii jest ciężki, można skorzystać z przydatnej opcji dostępnej w sklepie internetowym Fabulosa– podziału dostępnych koszy świątecznych oraz prezentów w zależności od ich kosztu zakupu. Dostępne są trzy przedziały:

  • kosze świąteczne i upominki do 100 złotych;
  • koszt prezentowe w przedziale cenowym od 100 do 200 złotych;
  • luksusowe prezenty i duże kosze świąteczne kosztujące ponad 200 złotych.

Co sprezentować klientowi – duży kosz, a może drobny upominek?

W zależności od ustanowionego budżetu na prezenty, a także od tego, jak bardzo firma chce docenić swojego klienta, można wybrać prezent o wartości od kilku do kilkuset złotych. Drobny upominek o niewielkiej wartości może być miłym gestem dla wielu klientów firmy w okresie okołoświątecznym. Kontrahenci, z którymi firma długo współpracuje, z pewnością poczują się docenieni, gdy otrzymają bardziej luksusowy prezent. Może nim być kosz świąteczny zawierający whisky lub wysokiej jakości słodycze lub dobre wino.

Wszystkie kosze świąteczne i zestawy upominkowe w sklepie Fabulosa są zapakowane w schludny i elegancki sposób – od razu nadają się do wręczenia, bez konieczności dodatkowego przygotowania podarku. Droższe zestawy, na przykład te z alkoholem, kosze z kawą lub delikatesowe skomponowane są w jednolitym stylu wizualnym i z pewnością będą cieszyć oko obdarowanej osoby. Kosze bożonarodzeniowe swoją tematyką nawiązują w oczywisty sposób do okresu świątecznego – składają się na nią choinki, gwiazdki oraz Mikołaj. Także zestawy upominków dla dzieci zostały dobrane w przemyślany sposób. W ich skład wchodzą markowe słodycze najbardziej lubiane przez maluchy, a za opakowanie służy koszt w kształcie bałwanka lub Mikolaja – do wyboru przy składaniu zamówienia. Taki prezent z pewnością ucieszy zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców.