Kosze delikatesowe. Taktowne upominki biznesowe na wiele okazji

Kosz słodyczy z nadrukiem firmy

Ważne okazje biznesowe wymagają odpowiedniego uczczenia. Mogą towarzyszyć im także gustowne podarunki – kosze delikatesowe.

Wręczenie podarunku w biznesie ma inny charakter niż obdarowywanie się prezentami w gronie najbliższych. Prezent od firmy nie tylko jest wyrazem wdzięczności, podziękowania, lecz również służy jako element kreowania pozytywnego wizerunku, a także sprzyja owocnej współpracy. Właśnie dlatego dobór odpowiednich podarunków ma tak duże znaczenie. W tej roli doskonale sprawdzą się kosze delikatesowe – wypełnione po brzegi pysznymi produktami typu gourmet food.

 

Biznesowy podarunek na każdą okazję

Upominek od firmy, zgodnie z zasadami biznesowej etykiety, powinien być gustowny i taktowny. W związku z tym należy dobierać go rozsądnie, aby rzeczywiście stanowił wyraz profesjonalizmu wręczającej go firmy.

W roli biznesowych podarunków sprawdzonych na każdą okazję często wybierane są kosze delikatesowe, czyli zestawy podarunkowe wypełnione wysokiej klasy produktami delikatesowymi. Szeroka gama wariantów takich podarunków powoduje, że można łatwo dopasować je do każdej okazji.

Luksusowy kosz upominkowy sprawdzi się między innymi jako podarunek dla ważnego kontrahenta, któremu firma pragnie podziękować za udaną współpracę. Także będzie szykownym prezentem dla kluczowych klientów, z którymi przedsiębiorstwo pragnie utrzymywać dobre kontakty. Oczywiście, kosze okolicznościowe z pysznościami sprawdzą się również jako podarunek dla pracowników, szefa, przykładowo z okazji urodzin, świąt, odejścia na emeryturę, urodzenia dziecka.

Upominki te posiadają zatem uniwersalny charakter i dzięki temu są one również tak popularne na różne okazje.

 

Pyszności dla wszystkich smakoszy

Ekskluzywne kosze okolicznościowe to wiele wariantów do dyspozycji, dlatego można dostosować je indywidualnie do sytuacji oraz do odbiorcy, by sprawić upominek jedyny w swoim rodzaju.

Wśród najczęściej wybieranych koszów upominkowych znajdują się między innymi:

  • kosze ze słodyczami – zaskakują mnogością słodkości, między innymi czekoladek, ciasteczek, cukierków, pralinek, bombonierek czy nugatów
  • kosze z alkoholami – zawierają aromatyczne trunki wysokiej jakości, w tym między innymi whisky, brandy, nalewki, miody pitne, wina
  • kosze z kawą i z herbatą – można znaleźć w nich markowe kawy i herbaty, w tym kawy ziarniste, mielone, herbaty liściaste
  • kosze bożonarodzeniowe – dedykowane specjalnie na Boże Narodzenie, zawierają tematyczne słodycze i dekoracje, na przykład bombki, świeczki
  • kosze wielkanocne – kosze świąteczne na Wielkanoc, które posiadają z kolei wyśmienite produkty kojarzone z tym świętem, na przykład czekoladowe jajka, zajączki, ozdobne pisanki

 

Podarunek od razu gotowy do wręczenia

Wprawdzie wypełnione pysznościami kosze okolicznościowe można przyszykować samodzielnie, ale dzisiaj zdecydowana większość firm decyduje się na zamówienie takich podarunków jako gotowe. Wówczas są dostarczane jako gotowe do wręczenia – nie trzeba już komponować ich własnoręcznie, pakować, dekorować, co jest dużą oszczędnością czasu.

Gotowe kosze delikatesowe są oferowane w wielu wariantach do wyboru, dzięki czemu można łatwo dopasować je do konkretnych okoliczności, ale również do budżetu asygnowanego na takie podarunki.

Z dostępnymi kompozycjami można zapoznać się także przez internet – prezentują one zawartość zestawu oraz jego zdjęcia. Wystarczy tylko wybrać konkretne warianty koszów, a potem złożyć zamówienie, aby zostały one doręczone w wyznaczonym dniu bezpośrednio pod wskazany adres.

Wobec tego gotowe kosze okolicznościowe wypełnione delikatesowymi produktami typu gourmet food stanowią bardzo dobry wybór dla każdej firmy, która pragnie wręczać podarunki taktowne i wytworne. Szeroka gama różnych wariantów do wyboru daje nieograniczone możliwości w dzieleniu się radością.