New fintech comparator – Finatino

Kobieta korzystająca z porównywarki pożyczek
Artykuł sponsorowany.
Rynek pożyczek finansowych coraz bardzo się rozwija, a co za tym, coraz więcej firm decyduje się oferować nam swoje usługi. Z jednej strony jest to świetna perspektywa, dzięki której mamy dostęp do całej gamy różnych ofert. Z drugiej strony problem pojawia się w momencie, gdy nie jesteśmy obeznani z branżą pożyczek, nie jesteśmy pewni, która z dziesiątek ofert jest najlepsza dla nas. Na szczęście z pomocą każdemu przychodzi innowacyjna porównywarka Finatino.

Finatino – nowy wymiar wnioskowania o pożyczki

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się kiedyś, ile czasu trwałoby porównanie wszystkich ofert pożyczek, którymi dosłownie zasypują nas firmy kredytowe? Samodzielne wykonanie takiego obiektywnego porównania zapewne trwałoby wiele dni, a i tak nie mielibyśmy pewności, czy wszystkie oferty są wciąż aktualne.

Na szczęście żaden z nas nie musi już wykonywać takiej Syzyfowej pracy – wystarczy że uruchomimy porównywarkę Finatino, która w ciągu kilku chwil pokaże nam wszystkie oferty wraz ze wskazaniem warunków, na których pożyczka może być udzielona. Czy portal obejmuje jedynie porównywanie pożyczek? Na ten moment dostępna funkcjonalność dotyczy pożyczek bez BIK, pożyczek dla osób z negatywną historią kredytową oraz chwilówek. Jednak już niebawem Finatino wzbogaci się o znacznie większy zakres porównywanych produktów – między innymi kredytów hipotecznych lub ubezpieczeń.

Funkcjonalność porównywarki Finatino

W ramach porównywarki Finatino, mamy możliwość wyboru spośród wielu różnych produktów kredytowych takich jak:

  • Pożyczki pozabankowe
  • Pożyczki bez BIK
  • Pożyczki dla osób z negatywną historią kredytową

Jak korzystać z porównywarki? To niesamowicie proste. Na początku powinniśmy samodzielnie ustalić, jaka kwota pożyczki nas interesuje oraz jaki okres kredytowania nas interesuje. Są to bardzo istotne informacje, na podstawie których porównywarka ustali aktualne oferty wszystkich firm i pokaże nam jedynie te, które spełniają nasze oczekiwania. Po błyskawicznej analizie porównywarka Finatino pokaże nam dziesiątki ofert wraz ze szczegółowymi danymi na temat warunków spłaty, całkowitej kwocie pożyczki oraz okresie kredytowania.

Jedną z najciekawszych funkcjonalności serwisu Finatino jest możliwość poznania firmy pożyczkowej. Z obszernego opisu dowiemy się o tym, jak długo działa na rynku, na jakich warunkach udziela pożyczek oraz jak wygląda potencjalna kwestia opóźnień w spłacie. Wszystkie te informacje są bardzo istotne, szczególnie w momencie, gdy nie jesteśmy pewni rzetelności danej instytucji pozabankowej.

Dla kogo porównanie ofert pożyczek jest świetną alternatywą?

Porównywarka pożyczek oraz innych produktów kredytowych to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie mają czasu lub ochoty na samodzielne przeglądanie wielu dostępnych na rynku ofert pożyczek. Warto zaznaczyć, że Finatino jest nowym oddziałem firmy Double Technology, która już teraz wprowadziła na Polski rynek projekt o nazwie Finaton.pl. Jest to też doskonała alternatywa dla osób, które posiadają negatywną historię kredytową lub mają zobowiązania wobec komornika. Dla takich osób nie istnieje możliwość wnioskowania o kredyt w banku, a nawet o pożyczkę w wielu instytucjach. Dzięki Finatino takie osoby otrzymają jasną informację, jakie warunki należy spełnić, by pożyczka mogła zostać udzielona.

Korzyści wykorzystywania z Finatino

Dzięki porównywarce Finatino mamy możliwość upewnienia się, że pożyczka, która nas interesuje, jest najlepszą możliwą ofertą. Wykorzystanie porównywarki daje nam gwarancję otrzymania najtańszej pożyczki w najkrótszym czasie. Jeśli zależy nam na szybkim dostępie do ofert pożyczki i intuicyjnym narzędziom, które będzie naszym osobistym doradcą finansowym, skorzystajmy z Finatino.