Notesy firmowe – w jaki sposób personalizować?

Spersonalizowany notes firmowy na którym leży długopis

Artykuł partnera.

Nie ma wątpliwości, że notesy firmowe to jedne z najbardziej praktycznych nośników reklamowych. Wykonane z odpowiednią starannością i dbałością o detale stanowią idealny prezent dla klientów, kontrahentów, pracowników czy partnerów biznesowych. Ważny są również: niebanalny pomysł oraz personalizacja, czyli nasz konik i rzecz, w której się specjalizujemy.

Personalizacja okładki notesów firmowych

Teoretycznie nie należy oceniać książki po okładce, ale w przypadku notesów to powiedzenie nie do końca się sprawdza. W końcu to właśnie okładka powinna przyciągać wzrok i skusić odbiorcę do zapoznania się z wnętrzem notesu. Dobór linii podkreślającej główne wartości marki to dopiero początek, a wytłoczone lub nadrukowane logo firmy to aktualnie standard.

Oferujemy kilkadziesiąt dodatków, dzięki którym sprawisz, że okładka Twojego notesu firmowego będzie wyjątkowa. Oto najciekawsze z nich:

  • gumki zamykające notes oraz szlufki na długopis, czyli dość klasyczne, ale bardzo praktyczne rozwiązanie,
  • elegancka, obrandowana obwoluta lub papierowa banderola z kartonu barwionego w masie z firmowym nadrukiem, które nadadzą notesowi prestiżu,
  • znaczniki (metalowe, drewniane, syntetyczne, żelowe, przestrzenne typu finochrom), które można przymocować bezpośrednio do okładki lub umieścić na gumce,
  • nadruk na krawędziach bloku, aby dodać notesowi charakteru,
  • kieszonka na wizytówkę, bo 2 w 1 to zawsze dobry pomysł.

Szukasz czegoś więcej? Poznaj wszystkie dodatki do okładek notesów bądź terminarzy.

Dodatki do bloków notesów firmowych – bo liczy się wnętrze!

Kolejna opcja na personalizację notesu to wybór jednego lub kilku dodatków do bloków. W końcu wnętrze jest równie istotne jak okładka, a może nawet istotniejsze… Dzięki dodatkomwyróżnisz swoją markę oraz podkreślisz jej wyjątkowość.

Oferta dodatków jest bardzo szeroka, oto te z nich, które polecamy w szczególności:

  • wyklejka reklamowa to aż trzy dodatkowe strony na promocję Twojej marki tuż po otwarciu notesu (inna opcja to wyklejka ozdobna z samym motywem graficznym, bez tekstu),
  • wklejka reklamowa to dodatkowe strony na reklamę Twojej firmy, produktów lub usług – możesz umieścić do 12 wklejek w dowolnym miejscu notesu – najczęściej drukujemy ją na powlekanym, wysokiej jakości papierze kredowym(150g), ale może być również wykonana z papieru offsetowego, papieru barwionego w masie, a nawet transparentnej mlecznej lub kolorowej kalki,
  • personalizowana tasiemka lub tasiemka z zawieszką (np. drewnianą), żeby było praktycznie i estetycznie,
  • zakładka magnetyczna lub z karteczkami indeksującymi, czyli nasz prawdziwy hit!
  • poddruk w bloku dla najbardziej wymagających klientów, jeśli chcesz, aby na każdej stronie notesu znalazło się Twoje logo, dane teleadresowe lub jakiekolwiek inne informacje.

SMART notes, czyli połącz offline z onlinem!

Personalizacja, która wymaga osobnego akapitu to chip NFC, który można dokleić na okładkę lub do wnętrza notesu. Dzięki niemu możesz przekierować swoich Klientów czy Kontrahentów na dowolną stronę internetową. Odpowiednio przygotowana grafika zachęca użytkownika do przyłożenia telefonu w danym miejscu i w ten sposób wysyłamy mu przygotowany wcześniej komunikat na przykład film promocyjny, instrukcję obsługi urządzenia, interaktywną grę czy landing page.

Zaintrygowany? Dowiedz się więcej na temat SMART notesów!

Sposobów personalizacji notesów firmowych jest naprawdę dużo. Na pewno znajdziesz te, które sprawdzą się idealnie w Twoim przypadku. Jeśli będziesz miał wątpliwości koniecznie skontaktuj się z nami i odwiedź https://dobrekalendarze.pl/ – z przyjemnością doradzimy Ci, które dodatki wybrać!