Pompy Varisco – gdzie kupić?

zakład przemysłowy

Artykuł sponsorowany.

Pompy Varisco to urządzenia, które cieszą się dużą popularnością w szeroko pojętym przemyśle i nie tylko! Są one również stosowane w sektorach awaryjnych, budowlanych czy ochrony środowiska. Warto przy tym zaznaczyć, że Varisco to włoska marka, jednak w Polsce istnieje jej oficjalny przedstawiciel handlowy, którym jest GGA Lobex. Jak przedstawia się oferta pomp Varisco w GGA Lobex i jak można je kupić?

GAA Lobex – sprzedaż i doradztwo

Firma GAA Lobex z siedzibą główną w Jarosławiu w województwie podkarpackim istnieje na rynku od 1991 roku. Przedsiębiorstwo na samym początku swojej działalności zajmowało się zaopatrzeniem hut szkła kryształowego w urządzenia specjalistyczne. Zdobyte doświadczenie i szerokie kontakty na rynkach zagranicznych pozwoliły jednak z czasem na rozszerzenie zakresu działalności firmy, w ostateczności zawężając jej profil do dystrybucji przemysłowych mieszadeł oraz pomp wraz z osprzętem (np. węże, złączki, szafy sterownicze, aparatura kontrolno-pomiarowa, falowniki itd.).

Ponadto firma oferuje również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru konkretnych urządzeń. Na stronie internetowej GAA Lobex znajdują się specjalne kwestionariusze do pobrania, których wypełnienie pozwoli przedstawicielom firmy zaproponować najbardziej efektywne rozwiązania. Co ważne, wśród dostępnych produktów znajdują się nie tylko pompy Varisco, ale również pompy innych cenionych producentów, takich jak np. Düchting czy ELRO.

Pompy Varisco dostępne w ofercie firmy

Jak już wspomniano na samym początku, GAA Lobex jest oficjalnym przedstawicielem handlowym Varisco. W ofercie firmy znajduje się zatem szeroki wybór różnego rodzaju pomp Varisco, są to:

  • pompy zębate TYP V
  • pompy zębate SAXMAG
  • pompy wirowe samozasysające TYP J
  • pompy membranowe samozasysające LB

W asortymencie firmy znajdują się również części zamienne do pomp. Co ważne, firma oferuje w pełni kompleksowe usługi. Klienci w razie potrzeby mogą zatem liczyć nie tylko na doradztwo i zakup pompy, ale także jej montaż oraz serwisowanie.

Jak dokonać zakupów w GAA Lobex

Na stronie internetowej firmy znajduje się lista dziewięciu oddziałów regionalnych i przedstawicielstw handlowych, dlatego warto tam zajrzeć. Są tam podane kontakty do regionalnych przedstawicieli sprzedaży. Firma posiada swoje biura m. in. we Wrocławiu, Gdyni, Poznaniu czy Krakowie, a także oddziały regionalne Zachód, Mazowsze oraz Silesia (Śląsk). Na stronie serwisu internetowego GAA Lobex dostępna jest także aktualna oferta produktowa oraz wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą na sprawny zakup potrzebnego urządzenia.

Oczywiście przy zakupie tego typu urządzenia konieczny jest wcześniejszy kontakt i ustalenie wszystkich szczegółów zakupu. Firma świadczy nie tylko usługi sprzedaży, ale także pomocy przy wyborze najlepszego urządzenia dla danej aplikacji, montażu na życzenie klienta oraz serwisu. Jest to zatem w pełni kompleksowa oferta od sprawdzonego i cenionego na rynku dystrybutora pomp i mieszadeł przemysłowych oraz ich oprzyrządowania.