S-NET: Internet w Krakowie na miarę XXI wieku

Mężczyzna w biurze korzysta z sybkiego internetu

Prowadząc firmę w XXI wieku, dostęp do Internetu to absolutny must-have. Dzięki połączeniu ze światem za pomocą łącza internetowego, jesteśmy w stanie prowadzić interesy, nawiązywać nowe znajomości oraz poszerzać swoje biznesowe horyzonty. Warto by wybrana przez nas opcja była każdorazowo dopasowana do naszych indywidualnych potrzeb. O tym, na co zwracać uwagę podczas wyboru Internetu do firmy oraz co oferuje nam krakowski rynek, dowiesz się z poniższego materiału. Zapraszamy do lektury!

Co oferuje nam grupa Toya?

Sprawdzone, bezpieczne i stabilne łącze jest dziś warunkiem sukcesu w niemal każdej branży. Krakowski S-net oferuje oparty na sieci światłowodowej Internet stacjonarny dla firm. Zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo łącza. Ponadto krakowska sieć wchodzi w skład większej, ogólnopolskiej sieci MPLS S-NET.

Usługi S-NET oparte o tzw. światłowód symetryczny dają przedsiębiorcom z Krakowa pewność szybkiego, stabilnego połączenia internetowego, pozwalającego na korzystanie z rozwiązań takich jak między innymi streaming. Dzięki zastosowaniu najwyżej jakości Internetu symetrycznego przez S-net możliwe jest jednoczesne wysyłanie i odbieranie danych. To szczególnie ważne, gdy prowadzimy biznes i zależy nam na szybkich działaniach.

Co otrzymują klienci S-NETU?

Klienci z Krakowa decydując się na współpracę z S-NETem zyskują przede wszystkim pewność łącza a także całodobowe, profesjonalne wsparcie w razie potrzeby. Do dyspozycji Klientów pozostają dedykowani opiekunowie Klienta oraz inżynierowie.

Cała sieć bazuje na urządzeniach Juniper, Extreme oraz Huawei a serwery cache Google oraz Akamai zlokalizowane są w krakowskim Data Center S-NET.

Dzięki temu Klient zyskuje pewność, że jego biznes będzie mógł się swobodnie rozwijać a S-NET będzie dopasowywać swoją infrastrukturę do jego obecnych potrzeb. Oferta bowiem jest zaprojektowana tak, by zabezpieczyć pod względem dostępu do Internetu firmy od tych najmniejszych aż po największe korporacje.

Internet dla firm w Krakowie oferowany prze S-NET to oferta właśnie dla Ciebie! Sprawdź już dziś!