Windows 11 Professional – najlepsza jakość w najnowszym wydaniu

Mężczyzna na swoim laptopie korzysta z Windows'a 11

Artykuł partnera.

Windows 11 to najnowsza wersja systemu firmy Microsoft, która bardzo szybko zyskuje popularność w Polsce i na całym świecie. Miliony użytkowników poprzednich edycji systemów są zadowolone z ich funkcjonowania, trudno się więc dziwić, że nie brak chętnych na skorzystanie z najnowszego rozwiązania, szczególnie że dostępne jest w dwóch wersjach – Home oraz Professional.

Pierwsza z wymienionych jest idealna do podstawowego użytku i korzystania z najważniejszych funkcji. Jest dobra dla osób, które nie mają potrzeby wykorzystywania bardziej skomplikowanych narzędzi czy korzystania z dodatkowych atrybutów oferowanych przez opcję Professional. Ta ostatnia jednak jest niezwykle funkcjonalna i oferuje nowe rozwiązania, które mogą okazać się zbawienne dla wielu osób zawodowo wykorzystujących możliwości i moce swoich komputerów i systemów, a także dla większych firm.

Postaw na jakość i wybierz Microsoft Windows 11 Professional

Microsoft windows 11 w wersji Professional to najnowszy, najwydajniejszy i wielofunkcyjny system stworzony przez tę firmę, który pojawił się do tej pory na rynku. Jego forma została dostosowana zarówno do potrzeb zwykłych użytkowników, jak i niewielkich przedsiębiorców, a nawet wielkich firm, których praca w głównej mierze opiera się właśnie na wykorzystywaniu komputerów.

Znaleźć w nim możesz nowoczesne rozwiązania, dzięki którym wszystkie procesy przetwarzane i realizowane są jeszcze szybciej, co przekłada się na sprawniejszą pracę. Imponująca jest też ergonomia tego systemu i jego wygląd, dzięki czemu jest wygodniejszy niż Windows 10, bardziej intuicyjny, a jego obsługa nie powinna sprawiać użytkownikom żadnego problemu.

W czym Windows 11 jest lepszy od 10?

Windows 11 Professional to przede wszystkim narzędzie dostosowane do biznesowych rozwiązań. Jest szybki, wydajny i nowoczesny, a od poprzednika dzieli go nawet bardziej nowoczesny wygląd. Dodatkowo wprowadzono do niego liczne rozwiązania przydatne dla firm i korporacji, które przyśpieszą wykonywanie codziennych obowiązków.

Wymienić tu można m.in. mobilny dostęp do wersji Enterprise State z platformą Azure, ochronę informacji w systemie Windows czy opcję szyfrowania urządzeń posiadających funkcję BitLocker.

Windows 11 Professional czy Home?

Windows 11 posiada również wersję Home, idealną do standardowej, niezbyt wymagającej, obsługi komputera. Idealnie sprawdzi się np. w przypadku osób, które wykorzystują sprzęt jedynie do rozrywki czy wykonują na nim nieskomplikowane operacje, które nie wymagają integracji z innymi urządzeniami.

Decydując się na wersję Professional, skorzystać możesz z szeregu udogodnień, które użytkownikom zapewnia firma Microsoft. Warto tu wspomnieć choćby o fakcie, że tryb pro pozwala na 2 TB maksymalnej pamięci RAM oraz 2 procesory o 128 rdzeniach. W przypadku Windows 11 Home dostępnych jest zaledwie 128 GB RAM i 1 procesor o 64 rdzeniach.

Wersja dla firm oraz profesjonalistów zawiera także szereg dodatkowych opcji i dodatków, zwiększającej jej możliwości, które nie są dostępne w trybie podstawowym. Wymienić tu można np. możliwość przypisania dostępów, tryb kiosku, dostęp do dynamicznego środowiska udostępniania czy program antywirusowy Windows Defender.

Która wersja Windows 11 będzie lepsza, zgodnie z zaprezentowanymi specyfikacjami? Wiele zależy od użytkownika, jego potrzeb oraz oczekiwań. Jeśli jednak szczególnie zależy Ci na wydajności pracy, wygodnym środowisku oraz wysokiej funkcjonalności poszczególnych rozwiązań, to wariant Windows 11 Professional na pewno Cię nie zawiedzie.

Windows 11 i najnowszy Microsoft Office mogą pomóc Twojej firmie

Wiele firm – dużych oraz średnich, a nawet drobnych przedsiębiorców, opiera swoją działalność na systemie Microsoft Windows 10 lub 11 i trudno się temu dziwić. W bardzo przystępnej cenie oferują one wysoką funkcjonalność i wiele wygodnych rozwiązań, pomocnych w wykonywaniu codziennym obowiązków.

Co więcej, firma Microsoft oferuje również inne programy, które mogą służyć do prawidłowej organizacji pracy, prowadzenia księgowości czy nawet wykonywania określonych zadań dla klientów. Świetnie sprawdzają się w tym przypadku m.in. różne programy dostępne w pakiecie Microsoft Office. Jego również kupić można za stosunkowo niewielką cenę, a w jego ramach skorzystasz z kompletu intuicyjnych i sprawnych programów, pozwalających na wykonywanie wszystkich najważniejszych czynności biznesowych.

Czy Windows 11 zastąpi poprzednią wersję, a opcja Professional zdominuje firmy?

Użytkownicy mogą aktualizować system Windows 10  do nowszej wersji całkowicie za darmo, a Windows 11 Professional nabyć można za bardzo niską cenę. Sprawia to, że wielu przedsiębiorców się na niego bez wahania decyduje, pozwala on bowiem na dużą swobodę. Jest też prosty w obsłudze i wygodny, a to podstawowe cechy, dzięki którym praca może być wykonywana w sposób szybki i wydajny.

Dodatkowo zaznaczyć warto, że kupno Windows 11 Professional to szansa na korzystanie z niego w trybie bezterminowym, a pobieranie odbywa się za pośrednictwem oficjalnej strony Microsoft. Korzystając z oferty Kluczesoft.pl, masz więc gwarancję, że zyskujesz dostęp do w pełni legalnego oprogramowania, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.