GetHome zmienia branżę nieruchomości

portal nieruchomości gethome

Artykuł sponsorowany.

Zakup mieszkania lub domu to ważna decyzja i inwestycja na długie lata. Zainteresowani nabyciem nieruchomości muszą odpowiedzieć sobie na wiele pytań i zazwyczaj nie mają łatwego zadania. Oferty mieszkań na sprzedaż są często duplikowane a reklamy utrudnią przeglądanie ogłoszeń. Z pomocą przychodzi innowacyjny portal GetHome.pl, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Poszukiwanie mieszkania czy domu z GetHome jeszcze nigdy nie było tak proste!

Wartościowe ogłoszenia – klucz do sukcesu

Portal szybko zdobył uznanie osób poszukujących własnego M, czego dowodem są setki zadowolonych klientów. Odważne wejście właścicieli Gethome.pl na rynek wtórny doceniło już wielu partnerów biznesowych!

Co świadczy o sukcesie portalu? GetHome.pl nie publikuje wielokrotnie ogłoszeń tej samej nieruchomości. W zaledwie kilka miesięcy od rozpoczęcia działalności portal odwiedziło ponad 100 tys. osób! Portal stawia na nową jakość i zamieszcza jedynie starannie wyselekcjonowane ogłoszenia od najlepszych biur nieruchomości.

Sprawdzone know-how

Za realizację nowego projektu odpowiadają właściciele RynekPierwotny.pl. Portal nawiązał współpracę z najlepszymi biurami nieruchomości w Polsce. Na ten sukces zapracował ponad 70-osobowy zespół ludzi pełnych pasji do wprowadzania ulepszeń technologicznych. Wielu z nich odpowiada za pozyskanie sprawdzonych partnerów biznesowych.

Zespół profesjonalistów rozwiązuje problemy związane z promowaniem kilkunastu ogłoszeń tej samej nieruchomości. Najnowsze rozwiązania technologiczne mają też na celu poprawę komunikacji między pośrednikiem a klientem. Intuicyjny interfejs pozwala na szybkie wprowadzenie najważniejszych parametrów poszukiwanej nieruchomości. Użytkownik może przeglądać wybrane ogłoszenia i dodawać je do listy ulubionych zarówno na stacjonarnych komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

Portal dopasowany do użytkownika

Poszukujący atrakcyjnego lokum z pewnością znajdą za pośrednictwem portalu swoje wymarzone cztery kąty. Wyposażenie systemu w funkcję intuicyjnego wyszukiwania mieszkania czy domu pozwala na szybkie odnalezienie nieruchomości, odpowiadającej potrzebom osoby zainteresowanej. Optymalizacja działania serwisu jest możliwa dzięki zatrudnionym specjalistom, którzy nieustannie wprowadzają zmiany na portalu tak, aby jeszcze bardziej odpowiadał on potrzebom użytkowników.

Przewaga nad konkurencją

Publikacja ogłoszeń na portalu jest całkowicie bezpłatna. Na GetHome.pl znajdziesz wyłącznie unikalne oferty nieruchomości, bez reklam, podbić czy wyróżnień. Przekonaj się sam, sprawdzając dowolny listing ofert (np. mieszkania na sprzedaż Warszawa). Portal promuje mieszkania i domy w realnych lokalizacjach. To właśnie dlatego GetHome.pl spełnia najwyższe wymagania osób poszukujących wymarzonej nieruchomości, przodując nad konkurencją.