Jak działa P24Now?

Mężczyzna robi szybki przelwe przez internet

Artykuł partnera.

Obecnie płatności internetowe cieszą się ogromną popularnością. Z tego powodu powstają zupełnie nowe rozwiązania, które pozwalają na realizowanie ich w jeszcze łatwiejszy sposób. Jednym z nich jest P24Now. Na czym dokładnie polega jego działanie i w jakich sytuacjach sprawdzi się zdecydowanie najlepiej?

Na czym polega działanie P24Now?

P24Now to nowoczesny system, który pozwala na kupowanie wielu towarów z limitem odnawialnym wynoszącym nawet 10 000 zł. Dzięki niemu możesz nabywać produkty w różnych sklepach internetowych, samodzielnie decydując o formie spłaty. Masz bowiem do wyboru dwie opcje:

  • płatność na raty,
  • płatność 54 dni później.

P24Now oferowane przez Przelewy24 bazuje na współpracy z Santander Consumer Bank. Działa on w wielu sklepach internetowych, zarówno tych ze sprzętem elektronicznym czy ubraniami, jak i nawet w biurach podróży. Dokładny spis sklepów możesz znaleźć za pomocą specjalnej wyszukiwarki. To świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy masz niespodziewane wydatki, związane np. z koniecznością wymiany zepsutego urządzenia AGD, ale nie odłożyłeś odpowiedniej sumy. Wystarczy sprawdzić, czy dany sklep internetowy oferuje możliwość zamówienia towarów z wykorzystaniem limitu odnawialnego do 10 000 zł w ramach P24Now.

P24Now działa w kilkudziesięciu popularnych sklepach internetowych. Istnieje opcja skorzystania z tego rozwiązania podczas zakupów, wybierając odpowiednią formę płatności, lub wcześniej, poprzez konto P24GO. Cały proces wnioskowania o przyznanie pieniędzy trwa zwykle około kilkunastu minut. Jest to więc rozwiązanie niezwykle wygodne, z którego można skorzystać online.

Aby skorzystać z P24Now, konieczne jest posiadanie internetowego konta P24GO. Jego założenie jest jednak całkowicie bezpłatne. W serwisie znaleźć można też informacje dotyczące pozostałej kwoty limitu i dotychczasowych wydatków.

Kiedy sprawdzi się P24Now?

P24Now pozwala na poradzenie sobie z nagłymi wydatkami. Wystarczy raz złożyć wniosek o przyznanie limitu odnawialnego w wysokości 10 000 zł. Możesz przeznaczyć tę sumę na dowolny cel, w momencie, w którym będzie to najbardziej potrzebne. Dzięki P24Now istnieje opcja rozłożenia płatności na raty, dzięki czemu nie musisz obciążać nadwyrężonego budżetu. Jeśli chcesz, możesz także postawić na późniejszą spłatę. To doskonała opcja w sytuacji, gdy nagłe wydatki zaskoczą Cię przed wypłatą.

P24Now pozwala na zakupienie dowolnych przedmiotów wtedy, gdy są one potrzebne. To doskonały wybór dla osób, które nie mają oszczędności o odpowiedniej wartości. Więcej szczegółów na temat tego ciekawego rozwiązania znajdziesz na stronie https://www.przelewy24.pl/. Dzięki przyznanym środkom możesz kupować produkty w różnych sklepach internetowych. Ich wartość będzie kolejno odejmowana od limitu odnawialnego. Informacje na temat bieżącego stanu e-portfela możesz sprawdzić online w dowolnym momencie, poprzez logowanie w panelu na stronie danego operatora płatności. To niezwykle wygodna opcja, która pozwala na poradzenie sobie z niespodziewanymi wydatkami w dowolnym momencie.