Jaki wybrać program do prowadzenia małej firmy?

Wystawianie faktur w małej firmie

Prowadząc nawet niewielką firmę musimy zadbać o prawidłowe i regularne wypełnianie dokumentów firmowych i faktur VAT. Do wystawiania faktur przydatne będzie oprogramowanie, które łączy dużą funkcjonalność z przejrzystością interfejsu, dzięki czemu jest bardzo łatwy w obsłudze. Zalety takie posiada program subiekt 123, dzięki któremu wystawianie faktur jest proste i intuicyjne. Powstał on z myślą o niewielkich przedsiębiorstwach, jednak dzięki nieskomplikowanej budowie można go wykorzystywać w wielu firmach. Dlaczego warto używać programu subiekt 123 do wystawiania faktur VAT?

Dobra aplikacja do wystawiania faktur VAT

Program subiekt 123 zaskakuje mnóstwem opcji, dzięki którym wystawienie faktury czy paragonów fiskalnych trwa kilkadziesiąt sekund. Jest to możliwe, gdyż w bazie danych programu znajdują się dane kontrahenta oraz lista dostępnych towarów. W programie tym można wystawiać faktury nie tylko w języku polskim, ale także niemieckim i angielskim, nie ma także problemu w wystawieniu ich w dowolnej walucie obcej. W razie potrzeby można dokonać szybkich korekt faktur a program umożliwia także możliwość wyboru szablonu faktury oraz jego dostosowanie do charakteru firmy, dzięki możliwości wykorzystania odpowiedniej czcionki i kolorów, a także własnego logo. Cenną funkcją programu jest baza kontrahentów, zawierająca ich dane teleadresowe, numery kont bankowych czy terminy płatności.

Wystawianie faktur online – możliwości programu subiekt 123

Program subiekt 123 występuje także w postaci aplikacji mobilnej. Dzięki temu istnieje możliwość dostępu do kluczowych danych z każdego miejsca, w którym istnieje dostęp do sieci. Dzięki temu możliwe jest wystawianie faktur online oraz mobilne fakturowanie. W programie istnieje możliwość, by ustawić opcję wyświetlenia podatków oraz wystawiania rachunków. Aplikacja pozwala także na wystawianie faktur zaliczkowych, jest to więc doskonałe rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców, zwłaszcza ze umożliwia połączenie z bazą GUS, by sprawdzić jakąś firmę i jej dane.

Program subiekt 123 -dla każdej firmy

Aplikacja subiekt 123 ma budowę modułową, dzięki czemu bez problemu można dopasować ją do potrzeb i wielkości firmy. Dal przykładu moduł „fiskalizacja” to możliwość wydrukowania paragonu fiskalnego, a moduł „użytkownik+” nadaje uprawnienia do obsługi programu dodatkowym trzem użytkownikom, przydzielając in indywidualne konta. Aplikacja jest zintegrowana z najpopularniejszymi programami księgowymi, dzięki czemu wystawione faktury zaliczkowe czy faktury VAT trafiają bezpośrednio do biura rachunkowego. Więcej o programie subiekt 123 można dowiedzieć się na stronie: https://www.escsa.pl/insert_subiekt_123