Software house a automatyzacja w aplikacji mobilnej

Mężczyzna zajmuje się automatyzacją w aplikacji mobilnej

Artykuł partnera.

Automatyzacja biznesu to w obecnych czasach nie tyle trend, co absolutna konieczność. Gdy dopiero zakładasz swoją firmę i prowadzisz działalność jednoosobową, możesz nie mieć na to budżetu, to naturalne. Jednak gdy Twój biznes się rozrasta i wymagasz, by Twoi pracownicy robili wszystko jak za starych, dobrych czasów, szybko zderzysz się ze ścianą.

Zobacz, jak możesz zautomatyzować pracę w swoim przedsiębiorstwie za pomocą dedykowanej aplikacji. Jakie funkcjonalności mogą wdrożyć programiści z software house w Twojej apce? Co na tym zyskasz?

Przyspieszenie obsługi klienta w aplikacji

Współczesne marki zbierają dane na temat swoich klientów. To fakt. Konsumenci oczywiście nie chcą wiedzieć, że masz na nich teczkę. Ale lubią doświadczać osobistej relacji z Twoją firmą. A to jest możliwe tylko wówczas, gdy wiesz o nich sporo.

Twoja aplikacja może zbierać informacje o preferencjach Twoich klientów. Odpowiadać za Ciebie na popularne pytania za pomocą chatbota. Wysyłać kupującym wiadomość dotyczącą zmiany statusu ich zamówienia. A już samo to pozwoli ludziom z działu obsługi klienta skupić się na zadaniach naprawdę wymagających empatii lub kreatywności.

Łatwe zarządzanie łańcuchem dostaw

W dobrze zorganizowanej firmie, która opiera się na wysyłce produktów, częściowo zautomatyzowana jest też logistyka. Aplikacja webowa lub mobilna może samodzielnie drukować etykiety adresowe lub listy przewozowe dla kuriera. Wówczas wystarczy, że Twój zespół zapakuje przesyłkę zgodnie z instrukcją z aplikacji.

Software house może również zintegrować program z narzędziami stosowanymi przez przewoźników. Dzięki temu otrzymają oni dane na temat Twojego zapotrzebowania, co ułatwi pracę im i Tobie.

Marketing wbudowany w oprogramowanie

Prowadzisz firmowe social media? Publikujesz reklamy w internecie? To również da się zautomatyzować. Oczywiście aplikacja nie napisze za Ciebie angażującej reklamy czy posta. Jeśli zechcesz, możesz jednak wbudować w nią moduł planera. Wpiszesz w niego przyjętą strategię publikacji, a Twój pracownik zajmie się tylko projektowaniem treści.

Apka może również wysyłać Ci powiadomienia o reakcjach i analizować skuteczność kampanii. Jeśli Twój marketing opiera się na promocji internetowej, koniecznie porozmawiaj o tym ze specjalistami od programowania.

Masz inne pomysły? Software house je zrealizuje

We własnej aplikacji możesz także zarządzać zapasami. Dokonać inwentaryzacji. Prowadzić księgowość. Wysyłać powiadomienia o porzuconych koszykach. Każdą z tych czynności da się w części zautomatyzować. Firma programistyczna może jednak wprowadzić dowolne rozwiązanie, także to nietypowe. Jeśli tylko masz pomysł na przyspieszenie pracy, rozpisz go na kroki i skonsultuj je z zespołem programistów.

Szukasz software house? Pragniesz przyspieszyć pracę w swojej firmie i otworzyć sobie drogę do wyższych dochodów? Zapraszamy na Applover. Tu nie wahamy się ani chwili, gdy widzimy innowacyjne projekty. Sprawdź nasze portfolio. Ułatwiliśmy już rozwój wielu przedsiębiorstwom. Chętnie pomożemy także Tobie.