Wyślij swoją przesyłkę z pomocą urządzeń Paczkomat®

Kobieta wysyła swoją paczkę do paczkomatu

Artykuł partnera.

Wysyłka paczek staje się coraz prostsze. Jeszcze kilka lat temu kojarzyło się to z długim procesem. Dokładne pakowanie, mierzenie paczki, wizyta na poczcie, kilka etykiet, podpisów i znaczki pocztowe.

Teraz jest to dużo łatwiejsze! Nadanie paczki w kilka chwil umożliwiają usługi InPost Czego potrzebujesz?

Nadaj paczkę do automatu Paczkomat® lub pod wskazany adres

Jedną z przydatnych i bardzo ważnych rzeczy jest aplikacja mobilna InPost Mobile dostępna na smartfony. Możesz dzięki niej w atrakcyjnej cenie nadać paczkę bez drukowania etykiety, która zostanie dostarczona błyskawicznie na terenie całej Polski. W ten sposób, wygodnie, możesz załatwić właściwie wszystko. Najpierw wybierz dokładnie interesującą Cię usługę nadania paczki. Możesz nadać ją w automacie Paczkomat® do innego automatu lub pod wskazany adres odbiorcy. Proces wysyłki paczki jest błyskawiczny – wystarczy wpisać wymagane dane i opłacić usługę. Jeśli już wybierzesz adres odbioru – np. domowy lub wybierzesz opcję odbioru w automacie Paczkomat® i przejdziesz przez wszystkie wymagane kroki, zapakuj paczkę i udaj się z nią do wybranego urządzenia Paczkomat®.

Nadaj paczkę w kilka minut

Wybierz rodzaj przesyłki, a właściwie jej rozmiar. Przesyłka może być mała, średnia lub duża. Wymiary dostępne są na stronie internetowej oraz w aplikacji InPost. Pamiętaj, że automaty Paczkomat® znajdziesz w całej Polsce, a więc nie musisz się o nic martwić. Na pewno znajdziesz odpowiedni blisko siebie i twojego odbiorcy. Następnie dokańczasz zamówienie realizując płatność przez internet. Jeśli natomiast chcesz, aby nadawana przez Ciebie paczka została odebrana przez kuriera, skorzystaj z opcji Manager Paczek. Nadana paczka może dotrzeć do odbiorcy nawet następnego dnia!

Co ważne – nadanie w aplikacji InPost Mobile nie wymaga przyklejania na paczkę wydrukowanej etykiety. Twoja paczka dostanie indywidualny kod w formie numeru oraz QR. Kurier będzie wiedział, że to właśnie Twoja paczka i błyskawicznie dostarczy ją do punktu docelowego. To bardzo prosty sposób nadania na terenie Polski i duże ułatwienie dla osób, które nie posiadają drukarki lub nie chcą marnować czasu na drukowanie oraz naklejanie etykiety. Z InPost paczki dotrą na czas, ponieważ wysyłki realizowane są od razu. Zapraszamy do skorzystania z usług InPost oraz korzystania z automatów Paczkomat® oraz aplikacji mobilnej InPost Mobile, dzięki której nadasz paczkę zdalnie, bez konieczności podchodzenia do ekranu maszyny.