Huawei freebuds 4i – Rewolucyjne Słuchawki Bezprzewodowe

Kobieta słucha muzyki na słuchawkach bezprzewodowych

Artykuł partnera.

Czy lubisz biegać ze słuchawkami z którymi masz pewność, że nie wypadną? Takimi słuchawkami są huawei freebuds 4i – oferują pełen komfort i gwarancje, że nie wypadną nawet podczas najintensywniejszego wysiłku fizycznego. Sam ich używam do słuchania muzyki, gdy jadę rano do pracy autobusem czy biegam w parku w godzinach wieczorowych.

Bateria jest największą wisienką na torcie, która nadaje się wręcz idealnie dla osób, które prowadzą ruchliwy tryb życia – jednak o baterii i ładowarce dowiemy się więcej w dalszej części artykułu.

Wykonanie słuchawek

Gdy dokonasz zakupu tego produktu, to nie dostaniesz tylko słuchawek – wraz ze słuchawkami zostanie dostarczone specjalne etui ładujące, w które możesz schować bezprzewodowe słuchawki. Kształt etui jest owalny, idealnie dopasowuje się do dłoni i nie uwiera w spodniach. Występują także kolory: biały, czarny i czerwony.

Komfort słuchawek

Najczęstszym problemem z bezprzewodowymi słuchawkami jest to, że wypadają i wprawiają użytkownika w szał lub paranoje, jednak dzięki ergonomicznemu wykonaniu, huawei freebuds 4i zawsze będą stale trzymać się w uszach.

Często biegam w okolicach miasta i nigdy nie czułem strachu, że słuchawki wypadną i się zgubią. Sam dźwięk jest wysokiej jakości i powoduje bólu głowy, ani innych dolegliwości.

Tryb świadomości

Co to jest – jest to funkcja, która wycisza dźwięki dochodzące ze słuchawek – czemu jest to przydatne? Umożliwia to wysłuchiwanie dźwięków z otoczenia bez zdejmowania słuchawek. Wystarczy kliknąć na słuchawkę i będziesz mógł komfortowo wysłuchać komunikatu na lotnisku, na przystanku kolejowym i przyda ogólnie w wielu sytuacjach codziennych.

Mi osobiście przydaje się bardzo często w pracy, gdy chce słuchać muzyki podczas wykonywania formalności i rozmawiania z innymi pracownikami.

Jakość dźwięku

Nie jestem jakimś ogromnym specem od dźwięku, jednak mogę potwierdzić, że piosenki i dźwięki z filmów nie powodują krwawienia w moich bezcennych uszach! Ponadto, słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby blokowały szum i inne dźwięki pochodzące z otoczenia.

Sparowanie urządzeń

Słuchawki huawei freebuds 4i można zesparować z wieloma urządzeniami Huawei – takimi jak tablety, smartfony czy smartwatche. Sam proces zesparowania jest też bardzo łatwy, po otworzeniu etui pojawi się opcja na urządzeniu o możliwość zesparowania słuchawek.

Łączność

Łącze Bluetooth jest znakomite – w większości przypadków dźwięk będzie idealnie zsynchronizowany z obrazem i z brakiem opóźnień czy zacięć, chociaż jest to także zależne od tego jak bardzo zesparowane urządzenia są oddalone od siebie.

Wytrzymałość baterii

Ładowanie jest ekspresowe – po zaledwie 10 minutach ładowania, słuchawki będą mogły ci starczyć na kolejne 4 godziny użytkowania. Jest to użyteczne dla ludzi, którzy prowadzą zajęty tryb życia i nie chcą się użerać z ciągłym ładowaniem słuchawek.

Słuchawki mogą wystarczyć aż do 10 godzin ciągłego słuchania muzyki, chociaż jest także możliwość słuchania piosenek przez 22 godziny, jeśli urządzenie jest podłączone do etui ładującego.

Podsumowanie:

Według mnie, są to znakomite słuchawki pod względem uprawiania sportu i wydajności baterii, także ceny. Nigdy nie sprawiały mi dyskomfortu podczas biegu, snu czy pracy – owalny schowek dla słuchawek pasuje w każde ciuchy, które ubieram i podoba mi się minimalistyczny styl zaprojektowania. Polecam zakupienie tego produktu, nie pożałujesz kupna, a na oficjalnej stronie możesz załapać się na promocję!