Lubisz dziergać na drutach? Sprawdź sklep pasjanitka.pl!

Dzierganie na drutach korzystając z zielonych włóczek

Artykuł sponsorowany.

Dzierganie na drutach czy też szydełkowanie to hobby idealne nie tylko dla ludzi starszych, ale również coraz większego grona młodszego pokolenia. Wszelkie wyroby wykonane z pomocą drutów dziewiarskich lub szydełka cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W końcu pozostają w całości wykonane własnoręcznie, w pełni oryginalne i niepowtarzalne. To właśnie z tych powodów ceny wyrobów typu handmade są dosyć wygórowane. Jeżeli pasjonujesz się dzierganiem lub szydełkowaniem – koniecznie sprawdź ofertę sklepu pasjanitka.pl!

Włóczki, kordonki, muliny – wszystkie kolory i rozmiary!

W pasjanitka.pl znajdziesz całe mnóstwo włókien do dziergania na drutach – w tym różnokolorowe włóczki. Ogromny wybór znajdziemy zarówno w liniach producentów, jak i kolorystyce. Witryna oferuje m.in. włóczki wełniane, bawełniane, bambusowe, akrylowe, moherowe i wiele więcej! Tak szeroki wybór włóczek pozwala tworzyć dzianiny idealne zarówno na okres wiosenny, jak i jesienno-zimowy. Na uwagę zasługuje cała seria włóczek przeznaczona na wyroby typowo dziecięce. Tkaniny wykonane z ich pomocą nie gryzą, pozostają bardzo przyjemne w dotyku i nie wywołują reakcji alergicznych.

Druty i szydełka w różnych rozmiarach!

Bez względu na rodzaj wykonywanych projektów, w sklepie pasjanitka.pl znajdziesz różnych rozmiarów szydełka oraz druty do robótek. Dzięki temu łatwo dopasujesz te narzędzia do posiadanych już włóczek lub na odwrót. W ofercie sklepu znajdują się również tzw. szydełka tunezyjskie (afgańskie). Z kolei oferta drutów składa się m.in. z modeli drewnianych, metalowych, teflonowych i bambusowych.

Akcesoria do każdego projektu!

Każdy doświadczony knitter czy knitterka wykorzystuje w swoich projektach mniej lub bardziej zaawansowane akcesoria, takie jak oczy do maskotek, włosy dla lalek, guziki, metki handmade, sznurki skręcane i wiele więcej. To pozwala tworzyć bardziej skomplikowane projekty, w tym pluszowe zabawki dla najmłodszych. Oczywiście wszystkie wymienione akcesoria znajdziesz w sklepie z włóczkami pasjanitka.pl. Postaw na wysokiej jakości rozwiązania dla wszystkich fanów rękodzielnictwa!