Pieczątki firmowe – zamów online i przyspiesz pracę firmy w 24h

Kilka pieczątek firmowych leży na stole

Artykuł partnera.

Bez firmowej pieczątki ciężko wyobrazić sobie pracę jakiegokolwiek przedsiębiorstwa. Bez właściwej pieczątki dokumenty wydawane przez firmę nie mają mocy prawnej. Jak zamówić pieczątkę dla własnej działalności?

Co powinno znaleźć się na pieczątce?

Pieczątki firmowe muszą być poręczne i czytelne, co jednak musi znajdować się na stemplu? Każda pieczęć firmowa musi zawierać podstawowe dane firmy: jej pełną nazwę, adres rejestracji działalności i NIP. Opcjonalnie, stempel może również pomieścić logo firmy, numer REGON, telefon oraz adres strony internetowej. Pieczątki online pozwolą Ci zobaczyć projekt przed jego realizacją.

Dobór odpowiedniej wielkości

Niezwykle istotny w trakcie wyrabiania pieczątki firmowej jest wybór odpowiedniego wzoru. Podstawowe informacje na stemplu muszą być czytelne, dlatego wszystko sprowadza się do wielkości pieczątki. W naszej ofercie znajdziesz trzy podstawowe rozmiary. Mały stempel o wielkości 46×17 mm pomieści najważniejsze dane: nazwa firmy, imię i nazwisko właściciela, adres oraz NIP.

Na średniej pieczątce firmowej o rozmiarach 58×22 mm, który pozwoli dołączyć jeszcze logo lub hasło reklamowe. Na odbiciu dużej firmowej pieczątki o rozmiarze 68×29 mm lub 75×35 mm zmieści się także adres e-mail, witryny internetowej oraz numer telefonu. W naszym asortymencie znajdują się stemple o różnych kolorach tuszu: klasycznie czarnym lub niebieskim, ale też bardziej ekstrawaganckich, takich jak fiolet, czerwień czy zieleń.

Pieczątki firmowe – korzyści w biznesie

Samotuszujący stempel z podstawowymi danymi firmy pomoże bardzo szybko usprawnić pracę każdego przedsiębiorstwa, urzędu czy gabinetu. Przede wszystkim pieczątka firmowa pozwala zaoszczędzić sporo czasu pracownikom. Gdyby każdy dokument trzeba było ręcznie podpisywać, praca w firmie stałaby w miejscu. Dlatego możliwość skorzystania z pieczątek to podstawa w walce z biurokracją.

Pieczątki firmowe znacznie zwiększają także wiarygodność i zaufanie do marki. Mimo że w Polsce nie ma żadnych regulacji dotyczących stempli firmowych, budzą one instynktowną wiarę u klientów. Możliwość umieszczenia adresu siedziny, domeny internetowej i telefonu ułatwia potencjalnemu klientowi odnalezienie Twojej firmy. Pieczątki stanowią więc także niecodzienną reklamę w każdej firmie.

Realizacja w wysokiej rozdzielczości

Jak obecnie powstają automaty samotuszujące? Na pewno błyskawicznie! Pieczątki imienne i firmowe realizujemy już w ciągu 24 godzin, pod warunkiem złożenia zamówienia do 10 rano dzień wcześniej. Wybierz kolor tuszu spośród 5 podstawowych barw, ustal rozmieszczenie i rozmiar tekstu, a my zajmiemy się resztą. Ukończone modele dostarczamy pod wskazany adres, do biura lub do paczkomatu. Dzięki nam zamówisz online stemple do zadań specjalnych, a zamówienie dotrze do Ciebie na drugi dzień. Już nazajutrz możesz używać swojej prywatnej pieczątki do potwierdzania dokumentów.

Zamawianie stempli online

Pieczątki online dostępne są dla każdego. Możesz stworzyć wizytówkę firmy, na Twoje życzenie powstaną także stemple drewniane, datowniki i modele kieszonkowe, które zabierzesz ze sobą wszędzie. Pieczątka kieszonkowa przydaje się w podróży służbowych, w których liczy się każda dodatkowa przestrzeń. Jak stworzyć własną pieczęć?

Po pierwsze, wybierz model pieczątki, która będzie Ci najbardziej odpowiadać. Pamiętaj przy wyborze rozmiaru pieczątki, ile tekstu planujesz na niej zmieścić. Pieczątki datowniki to bardziej skomplikowana konstrukcja, jednak prostszy schemat niż przy stworzeniu stempla od podstaw. Po dobraniu modelu, czas na wybór czcionki, jej rozmiaru oraz podział tekstu. Wszystko dobierzesz na spokojnie na ekranie swojego komputera. Wybierz jeden z dostępnych szablonów lub stwórz swój niepowtarzalny od zera. Gotowa pieczątka może wylądować w koszyku.

Koszt pieczątek firmowych

Pieczątki firmowe różnią się ceną, która zależna jest od wielkości i przeznaczenia. Automaty szkieletowe, które służą do niestandardowego znakowania, np. plastiku, kosztują nawet ponad 100 złotych. Jednak najpopularniejsze modele pieczątek firmowych to znacznie mniejszy wydatek. Zwykle koszt jednego modelu oscyluje wokół 40 złotych.

Jeśli szukasz niezwykle trwałej konstrukcji, wypróbuj pieczątki metalowo-szkieletowe. Ich koszt zaczyna się od 80 złotych. Jeśli zależy Ci na funkcjonalnej i eleganckiej ozdobie, na Twoim biurku sprawdzą się drewniane stemple ręczne. Ta ekologiczna wersja pieczątki również kosztuje od 40 złotych wzwyż. Znajdziesz u nas również niezwykłe produkty – stemple do ubrań oraz śmieszne pieczątki, na rozładowanie stresu w pracy.

Pieczątki online – wybierz najwyższą jakość

Dzięki laserowej technologii obróbki pieczątek, są one gotowe już w kilka minut po złożeniu zamówienia. To dlatego pieczątki z https://taniestemplowanie.pl/ to gwarancja dostawy już w 24 godziny. Technika produkcji pozwala także na zachowanie wyraźnych kształtów oraz liter odbicia. Odpowiedni model pozwoli Ci wnieść biurokrację w Twojej firmie na nowy poziom. Zrób wygodne zakupy sprzed ekranu komputera!