Profesjonalny hosting stron www tylko na IQ.pl – sprawdź!

Tworzenie hostingu strony przez firme

Artykuł sponsorowany.

Szukasz hostingu dla strony www swojej firmy i oczekujesz najwyższej jakości? Rozwiązanie jest tylko jedno. IQ to firma z niezwykle korzystną ofertą, obok której trudno przejść obojętnie. Dotyczy to zarówno kwestii ceny, jak i dostępności oraz bezpieczeństwa. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się na ten temat więcej. Zawarliśmy w nim wszystkie niezbędne informacje, które pomogą podjąć Ci decyzję!

Hosting stron www i nie tylko – sprawdź wszystkie możliwości

IQ jest polskim Data Center, które wyznacza najlepsze standardy w branży. Udostępniają swoim klientom nowoczesną infrastrukturę IT oraz liczne usługi wzmacniające dostępność i bezpieczeństwo powierzonych im danych. Ich oferta na hosting serwerów należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

To, czym wyróżnia się hosting stron www oferowany przez IQ to przede wszystkim pełne dopasowanie usługi do potrzeb klienta. Jest on dostępny w różnych prograch, które różnią się od siebie zarówno zakresem funkcjonalności, jak i cenami. Możesz polegać także na automatycznej instalacji skryptów, łatwym dostępie do kopii zapasowych oraz na certyfikatach Let’s Encrypt.

Co istotne, wszystkie opcje są w pełni konfigurowalne z poziomu czytelnego i łatwego w obsłudze panelu administratora. Hosting serwerów jest też usługą, która ma pełne wsparcie techniczne ze strony specjalistów IQ. Zawierają się w nim między innymi regularne aktualizacje oprogramowania oraz wykonywanie cyklicznego backupu danych. 

Usługa jest objęta 14-dniowym okresem próbnym, więc jeżeli chcesz najpierw wypróbować jej możliwości i nie wiązać się żadną umową, to nic nie stoi na przeszkodzie!

Certyfikaty SSL Wildcard – dla pełnego bezpieczeństwa

Zabezpieczeń nigdy nie jest zbyt wiele, zwłaszcza że w internecie nie brakuje zagrożeń. Właśnie dlatego warto chronić dane Twojej firmy i klientów dodatkowymi środkami, takimi jak certyfikaty SSL Wildcard.

Chcesz wiedzieć więcej? Certyfikat SSL jest stosowany do zapewniania najwyższego poziomu bezpieczeństwa technicznego i organizacyjnego. Zawiera informację o kluczu publicznym podmiotu, której nie da się podrobić. Strona stosująca certyfikat chroni także dane osobowe podczas ich przesyłania.

Certyfikaty SSL Wildcard dostępne w ofercie IQ są wyjątkowo korzystną opcją. Chronią dowolną liczbę subdomen przez okres jednego roku. Charakteryzują się rozpoznawalnością przeglądarek na poziomie 99,9% i oferują szyfrowanie do 256 bitów oraz weryfikację metodą Domain Validation.

IQ – sprawdź pozostałe dostępne usługi

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat hostingu oraz innych usług związanych z przechowywaniem danych, koniecznie sprawdź wszystkie informacje dostępne na www.iq.pl. W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się bezpośrednio z doradcami IQ, na pewno będą w stanie Ci pomóc! 

IQ to nowoczesne centrum danych oferujące między innymi kolokację, miejsce na backup, serwery dedykowane, administrację i konsulting IT, migrację, usługi chmurowe, wykup oraz transfer domen i nie tylko. Wszystko w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Przekonaj się sam!