3S dla firm – co oferują?

osoby rozmawiające na zewnętrz

Grupa 3S wspiera działalność swoich odbiorców za pomocą projektowania i oferowania różnych rozwiązań teleinformatycznych. Skupia się głównie na projektach sieciowych, usługach chmury obliczeniowej, unified communications, a także na technologiach, które wspierają bezpieczeństwo danych w przestrzeni biznesowej.

3S – czym jest?

Grupa 3S posiada własną infrastrukturę, w skład której wchodzi sieć światłowodowa o długości 4500 km i klaster rozproszonych lokalizacyjnie kilku obiektów data center. Firmę tworzy 250 osób, które skupione są w spółkach 3S i 3S Data Center z siedzibą w Katowicach. Grupa 3S należy do lidera telefonii mobilnej na rynku polskim, a mianowicie operatora popularnej sieci PLAY. 3S S.A. zajmuje się budową i udostępnianiem infrastruktury światłowodowej oraz świadczy usługi telekomunikacyjne. 3S Data Center S.A. natomiast jest w posiadaniu kilku najnowocześniejszych ośrodków centrum danych w naszym kraju. Firma istnieje na rynku od 2002 roku, a w grupie PLAY od 2019 roku. Wyróżnia ją 4800 m2 powierzchni data center oraz 3000 klientów B2B

W 2020 roku, a dokładnie 2 stycznia miało miejsce połączenie spółek 3S S.A. z 3S Fibertech Sp.z o.o., dzięki czemu 3S Fibertech stał się jednym z oddziałów firmy. Kompilacja ta spowodowała ujednolicenie procesów biznesowych oraz stworzenie mocnej bazy do dalszego rozwoju geograficznego. Jest w posiadaniu wielu certyfikatów i nagród, co świadczy przede wszystkim o jakości wykonywanych usług.

Misja i wyznawane wartości w firmie

Zespół 3S dzięki posiadanym umiejętnościom oraz odpowiedniemu zaangażowaniu i własnej infrastrukturze TelcoNet, Data Center i Cloud2B umożliwia realizację wizji biznesowych zaufanych klientów. Cechuje ich zrozumienie wobec nadrzędnej misji i działanie w zgodzie z nią. Wszystkie działania skupiają się na zrozumieniu potrzeb i uwarunkowań klienta. Ponadto wyróżnia ich zaufanie, ponieważ zespół składa się z osób, na których można polegać i są profesjonalistami w swym fachu. Jest to odczuwalne nie tylko przez klientów, ale i przez współpracowników. 3S to przede wszystkim zespół, niezależnie czy to w pracy czy poza nią. Zadaniowe zespoły są podstawą skuteczności firmy. Każde przedsięwzięcie jest wykonywane przez pracowników z pełnym zaangażowaniem. Wyznają zasadę, że tylko praca wykonywana z sercem i sensem przynosi oczekiwane rezultaty.

osoby w biurze

Oferta 3S

W ofercie firmy znajduje się Cloud2B.To zestaw komponentów, który umożliwia na stworzenie indywidualnego systemu IT w oparciu o rozwiązania chmury obliczeniowej. Usługi są dopasowywane do preferencji każdego klienta. Kolejna grupa rozwiązań to TeleCloud, czyli platforma usług telekomunikacyjnych skupiona wokół telefonii IP, unified communications i call center. 3S świadczy usługę TelcoNet, która zapewnia rozwiązania oparte o infrastrukturę światłowodową, które przyczyniają się do wzrostu jakości telekomunikacji w firmie i wspierają w ochronie przed cyberatakami. W ofercie 3S znajduje się również Security, dzięki której można się ustrzec przed ryzykiem strat i utraty reputacji spowodowanych brakiem kontroli lub dostępu do istotnych danych, aplikacji czy urządzeń.