5 trików na zdobycie lajków na Instagramie

Zasięgi to ogromne narzędzie Instagrama pozwalające na budowanie marki w sieci

Artykuł partnera.

Z pewnością wiele osób zakłada konto na Instagramie po to, by dosyć szybko i sprawnie wypromować swoją markę, produkt lub usługę. Twórcy tej aplikacji doskonale wiedzą, że ich platforma to fantastyczne miejsce marketingowe, które jest bezpośrednio związane ze sprzedażą. Potencjał serwisu jest tak ogromny, że w zasadzie ciężko byłoby wywindować własną markę bez jego pośrednictwa.

To właśnie w tej przestrzeni poszukujemy inspiracji, potrzebnej usługi lub partnerów do współpracy. Żeby jednak móc mówić o spektakularnych sukcesach na Instagramie trzeba doskonale poznać to wybitne narzędzie i wiedzieć, jak nim operować, by faktycznie zaobserwować pewne zmiany i poprawę.

Nie jest żadnym odkryciem stwierdzenie, że ilość pojawiających się lajków na Instagramie pod postami ma ogromne znaczenie i stanowi klucz do budowania potężnych zasięgów. Serwis jest skonstruowany w taki sposób, aby interakcja między użytkownikami w pewien sposób napędzała całość. Instagram musi żyć, musi być aktywny. Bez tej aktywności nasze posty nie będą cieszyły się zbytnim zainteresowaniem i z całą pewnością nie zyskamy zadowalających efektów. Jak wobec tego zdobywać lajki pod postami i nowych obserwujących, którzy realnie wpłyną na atrakcyjność naszego konta?

Zainwestuj i sprawdź, co się stanie

Tanielajki.pl to jedno z tych miejsc w sieci o których warto pamiętać, a najlepiej skorzystać. Oferta jest zaskakująco dobra i nie wiąże się z wydatkiem wykraczającym poza nasze możliwości. Budowanie własnej marki na Instagramie nie musi wiązać się z czasochłonnym i frustrującym procesem.

Tanielajki.pl posiadają rozbudowaną ofertę, dzięki której w ekspresowym tempie zyskamy lajki pod naszymi postami. To rzecz niebagatelna, bo na Instagramie właśnie o tego rodzaju odzew chodzi i to on będzie decydował o tym, czy nasze konto zyska zainteresowanie czy przejdzie bez echa, między milionem innych kont.

Jeżeli staramy się zbudować konto firmowe lub od podstaw budujemy własną markę związaną, np. z propagowaniem pewnego stylu życia, to z pewnością zależy nam na szybkim rezultacie. Tanielajki.pl to świetny sposób, aby szybko zdobyć zainteresowanie i rozpocząć budowę zasięgów od pierwszych sukcesów na Instagramie. Warto skorzystać z ich oferty i samemu przekonać się, że duże zasięgi na Instagramie to rzecz absolutnie kluczowa, bez której żadnej konto nie będzie w stanie się przebić.

Aktywność kluczem do budowania zasięgów

Kolejnym sposobem na zdobywanie lajków jest aktywność. Konto, na którym nic się nie dzieje jest tak de facto kontem martwym, na które się nie zagląda. Warto udostępniać posty regularnie i opatrywać je konkretnymi hasztagami, które skierują na nasze konto osoby potencjalnie zainteresowane treścią naszego konta.

Warto również uczestniczyć i pokazywać się na kontach innych użytkowników. Komentując cudze posty siłą rzeczy „zaczepiamy” kogoś, kto przypuszczalnie zajrzy z ciekawości na nasz profil i stanie się naszym obserwatorem. Oczywiście, jeżeli tylko nasze konto będzie w pewnym stopniu zgodne z tym, co inny użytkownik chce oglądać.

Korzystanie z wszystkich narzędzi

Twórcy Instagrama wyposażają swoich użytkowników w coraz to nowsze narzędzia, którym warto się przyjrzeć z bliska i po prostu przetestować. Jednym z najczęściej stosowanych narzędzi jest InstaStories, czyli 24-godzinne relacje, które stopniowo zwiększają zasięgi. Warto z tego narzędzia korzystać. Jest wygodną opcją zapowiedzi lub podzielenia się czymś, co będzie istotą kolejnych postów.

Warto także przetestować posty karuzelowe. Posty tego typu składają się z kilku kafelków, a one z kolei tworzą pewnego rodzaju całość. Największą zaletą takich postów jest możliwość udostępniania odrębnych linków pod każdym z kafelków. Wiele firm korzysta z tego narzędzia, chwaląc sobie jego estetyczną stronę oraz możliwości marketingowe. Użytkownicy skupiają się na budowaniu zasięgów i pozyskiwaniu obserwujących.

Warto jednak na bieżąco śledzić aktualizacje Instagrama dostępne w sieci, w których podawane są listy zbanowanych hasztagów. Mogłoby się wydawać, że to mało istotna sprawa, choć tak naprawdę użycie choć jednego zbanowanego hasztaga w poście może znacząco obniżyć zasięg posta. Lepiej trzymać rękę na pulsie.