Długopisy z nadrukiem jako gadżet reklamowy twojej firmy!

Długopis reklamowy

Jeśli jesteś właścicielem firmy to warto zastanowić się nad spersonalizowanymi akcesoriami z logotypem twojego przedsiębiorstwa. Długopisy i inne akcesoria z piśmienniczej kategorii to nie tylko przydatne gadżety, ale również dobry sposób na reklamę firmy. Pomyśl, każdy – czymkolwiek się zajmuje – potrzebuje długopisów! Lekarz, nauczyciel, sprzedawca – każdy, pomimo szybko rozwijającej się technologii, używa tradycyjnych form piśmienniczych, żeby coś zapisać. Długopisy mają to do siebie, że giną i zawsze jest ich za mało – dlatego stwórz gadżet, który nie tylko będzie używany – ale też przypomni ludziom o twojej firmie!

Spersonalizowane gadżety firmowe – idealny sposób na reklamę

W dzisiejszych czasach mamy mnóstwo możliwości – możemy spersonalizować dosłownie wszystko i nadrukować nasze logo naszej firmy wszędzie. Taka inwestycja sporo kosztuje, dlatego na początek, warto sprawdzić, czy w naszej branży artykuły reklamowe spotkają się z aprobatą klientów oraz współpracowników. Jeśli nie jesteś do końca przekonany do gadżetów reklamowych spróbuj od najprostszych akcesoriów piśmienniczych. Są funkcjonalne, użytkowe i… tanie!

Firmowe artykuły piśmiennicze z nadrukiem

Cały dział piśmienniczy, jest bardzo ‘wdzięczny’ jeśli chodzi o reklamę. Mamy tutaj mnóstwo różnych opcji, kombinacji i możliwości. Tak naprawdę każdy – bez względu na branżę, znajdzie długopis firmowy, który będzie pasował do profilu jego firmy. Szeroka gama wzorów, kolorów oraz form długopisów reklamowych pozwala na maksymalne spersonalizowanie pod względem wyglądu.

Długopisy z nadrukiem – idealny gadżet reklamowy

W ofercie artykułów piśmienniczych znajdziecie ponad trzy tysiące gadżetów reklamowych, które w dużym stopniu związane są z pisaniem. Chodzi tutaj głównie o długopisy, ołówki, mazaki oraz różnego rodzaju akcesoria. Każdy znajdzie coś dla siebie – mamy tutaj rozwiązania przeznaczone zarówno dla osób, które lubią nowe technologie (touch peny) oraz tych, którzy cenią sobie tradycje (pióra). Spersonalizować można również gadżety dla najmłodszych – kredki oraz kolorowanki – a to wszystko w różnych odsłonach! Spersonalizowane akcesoria piśmiennicze to nie tylko świetny pomysł na prezent, ale również dobry sposób na promocję swojej firmy.

Firmowe gadżety piśmiennicze – co masz do wyboru?

W piśmienniczych gadżetach firmowych znajdziesz długopisy plastikowe, długopisy metalowe, długopisy ekologiczne, etui na długopisy, markery, mazaki, kredki oraz wiele innych produktów. Znajdą się również opcje dla fanów nowych technologii – długopisy elektroniczne typu Touch pen. Pamiętajcie – wszystkie produkty mogą mieć dowolny nadruk!

Długopisy reklamowe twojej firmy

Wystarczy nadrukować swój logotyp na długopis i gotowe – masz świetną reklamę, która będzie przechodzić (dosłownie i w przenośni) ‘z rąk do rąk’. Długopisy oraz inne artykuły piśmiennicze możesz dowolnie spersonalizować. Możesz wybrać kształt , kolor oraz fakturę, która najbardziej wizualnie będzie pasować do twojej firmy – pamiętaj, długopis będzie stylową wizytówką twojego przedsiębiorstwa, dlatego warto zadbać o szczegóły.

Spersonalizowane długopisy z firmowym nadrukiem możesz rozdać współpracownikom, kontrahentom oraz potencjalnym klientom, którzy cię odwiedzą. Za każdym razem, gdy będą coś pisać, będą pamiętać o tobie i twojej firmie. Sprawdź więcej artykułów piśmienniczych i gadżetów na stronie https://globalgift.pl/12-pismiennictwo