Najtańszy abonament na rynku. Sprawdzamy oferty

Tani abonament

Artykuł sponsorowany.

Wybór idealnego abonamentu nie jest łatwym zadaniem, dlatego warto przyjrzeć się aktualnym ofertom, które są najciekawsze i najtańsze. Jakie sieci oferują ciekawe rozwiązania? Który abonament wybrać?

Nju mobile – bardzo dużo internetu

Sieć Nju mobile cieszy się coraz większym uznaniem na rynku ze względu na ciekawe oferty i promocje. To dobra opcja dla każdego, kto chce zaoszczędzić na rozmowach, wiadomościach MMS i SMS oraz korzystaniu z Internetu. Postawić możemy na ofertę z rachunkiem lub kartę, ciesząc się elastycznością. Jeśli nie chcemy wiązać się umowami na długi okres czasu, takie rozwiązanie z pewnością przypadnie nam do gustu, gdyż zobowiązania są podpisywane na miesiąc.

Sieć bazuje na fachowej obsłudze, prostych fakturach i płatnościach oraz możliwości załatwiania wszelkich problemów w sferze online. Swoim kontem zarządzać będziemy na Njumobile.pl w łatwy i przejrzysty sposób. Obniżenie rachunków w tym przypadku da nam sporo satysfakcji, a darmowe SMS-y do wszystkich sieci, Internet w telefonie i rozmowy nielimitowane są tego doskonałym potwierdzeniem.

Ponadto, operator w ramach umowy oferuje zamówienie telefonów. Za abonament miesięczny zapłacimy już od 39 złotych (z 20 GB Internetu, nielimitowanymi SMS-ami i rozmowami), przy czym możemy także wykupić dodatkowy numer za jedynie 9 zł.

Najtańszy abonament w Plushu

Kolejną propozycją dla osób pragnących zaoszczędzić na abonamencie jest sieć Plush, która zyskuje coraz większe grono zwolenników. W tym przypadku zawrzeć możemy umowę na czas nieokreślony, korzystając z kilku opcji abonamentowych:

  • 10 zł/miesiąc, z 1 GB/miesiąc pakietu internetowego, SMS-ami i MMS-ami bez limitu oraz rozmowami za 0,29 zł/minutę,
  • 25 zł/miesiąc, z 10 GB/miesiąc Internetu (po 24 miesiącach 20 GB Internetu), SMS-ami, MMS-ami i rozmowami bez limitu,
  • 30 zł/miesiąc, z  40GB/miesiąc internetu (po 12 miesiącach 120 GB), SMS-ami i MMS-ami za 0,19 zł/minutę oraz rozmowami za 0,29 zł/minutę.

Pierwsza z powyższych opcji to najtańszy abonament dostępny na rynku telefonii komórkowej – zaledwie 10 zł. W przypadku, gdy postawimy na podpisanie umowy na 24 miesiące, płacić będziemy za abonament 25 zł/miesiąc, natomiast dla przenoszących numer pierwsze trzy miesiące są darmowe. Korzystać możemy z pakietu internetowego w wysokości 15 GB/miesiąc, nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci, jak i darmowych MMS-ów oraz SMS-ów. Warto na bieżąco śledzić promocje w Plushu, gdyż pojawiają się dosyć często i pozwolą nam zaoszczędzić oraz dobrać ofertę zgodną z naszymi oczekiwaniami.

Ciekawa oferta od Virgin Mobile

Virgin Mobile również wyróżnia się ciekawymi opcjami odnośnie wyboru taniego abonamentu telefonicznego. Klienci zazwyczaj stawiają na takie rozwiązania, które nie wymagają liczenia wykorzystanych minut, SMS-ów, MMS-ów i ciągłego sprawdzania tego, ile Internetu można jeszcze wykorzystać. Nasze potrzeby z pewnością spełni nawet tani abonament z Internetem. Virgin Mobile oferuje abonament bezterminowy w kwocie 14 zł/miesiąc oraz abonament na 24 miesiące za 19 zł/miesiąc, 29 zł/miesiąc lub 39 zł/miesiąc.

Pierwsza opcja pozwala korzystać z rozmów i SMS-ów bez limitu oraz 15 GB Internetu na miesiąc. Drugie rozwiązanie, czyli 19 zł/miesiąc oferuje także rozmowy bez limitu (tak samo jak pozostałe opcje), jak i 9 GB internetu. 30 GB Internetu otrzymamy w przypadku abonamentu najdroższego, natomiast abonament w kwocie 29 zł/miesiąc pozwoli nam korzystać z pakietu 20 GB Internetu.

Wybór abonamentu powinien być zgodny z naszymi oczekiwaniami. Czasami warto jest zapłacić nieco więcej, zwłaszcza jeśli w zamian otrzymamy większą ilość transferu danych. To szczególne pomocne dla każdego, kto na co dzień korzysta z pakietu internetowego i nie chce martwić się brakiem dostępu do strefy online.