Stała współpraca z taxi jako rozwiązanie dla biznesu

Firma wspópracujaca z taksówkami wozi swoich pracowników na spotkania

Osoby korzystające z taksówek cenią sobie to rozwiązanie za jego wygodę. Tego typu pojazdem można dojechać wszędzie, gdzie tylko się chce w krótkim czasie. Pozostają one do dyspozycji klientów o każdej porze dnia oraz nocy. Ich niewątpliwą zaletą jest też komfort podróżowania. Mając to na uwadze, obecnie coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na nawiązanie stałej współpracy z firmami taksówkarskimi. Dowiedz się więcej na ten temat!

Formy współpracy klientów biznesowych z firmami taksówkarskimi

Kooperacja przedsiębiorstwa z wybraną korporacją taksówkarską przynosi obu stronom wiele korzyści. Dzięki niej zarówno przełożeni, jak i pracownicy danej firmy mogą liczyć na szybki i sprawny transport w obrębie całego miasta, a często także poza jego granicami. Współpraca pomiędzy oboma podmiotami w zależności od indywidualnych ustaleń może przybierać rozmaite formy. Usługi taksówkarskie dla firm najczęściej świadczone są w ramach tzw. przejazdów bezgotówkowych. W tych okolicznościach transport pracowników oraz przełożonych jest realizowany w oparciu o specjalną spersonalizowaną kartę klienta lub tzw. bilet elektroniczny. Karta klienta zwykle przypisana jest do danej osoby. Na każdej z nich określona jest liczba kursów do wykorzystania lub maksymalna kwota usługi. Z kolei bilety elektroniczne przeznaczone są do kursów jednorazowych. Zaopatrzono je w kody, które należy okazać kierowcy po uprzednim wydrukowaniu. Można także skorzystać z opcji przesłania takiego kodu na podany adres e-mail.

Zalety współpracy przedsiębiorców z firmami taksówkarskimi

Nawiązanie stałej współpracy z wybraną korporacją taksówkarską w praktyce oznacza różne korzyści dla obu stron. Dzięki temu taksówkarze zyskują stałych klientów, gotowych zapłacić im za transport nie tylko pasażerów, ale także ich bagaży, a nawet ładunków o dużych gabarytach. Z kolei przedsiębiorcy cenią sobie stałą kooperację z takimi firmami przewozowymi, jak Adam Nowak EURO-TAXI, głównie z uwagi na wygodę tego rozwiązania. Duże, przestronne pojazdy z wygodnymi siedzeniami pozostają do ich dyspozycji o dowolnej porze. Usługę zwykle można zamówić przez specjalną aplikację, śledząc trasę taksówki jadącej po klienta pod wskazany adres. Niewątpliwie z punktu widzenia przedsiębiorców korzystne są też formy rozliczenia zrealizowanych przewozów. W większości przypadków bowiem nie ma konieczności rozliczania pojedynczych kursów. Jedna wystawiona na koniec miesiąca faktura zbiorcza jest bardzo wygodną opcją zarówno dla klienta, jak i usługodawcy.