Satysfakcjonująca praca dorywcza

Ucieszona kobieta

Szukasz idealnej pracy dodatkowej? Chcesz poprawić stan swoich finansów, poświęcając na pracę wolny czas? Masz do dyspozycji kilkanaście godzin w ciągu tygodnia? Chciałbyś pracować w domu, zajmując się jednocześnie domowymi obowiązkami?

Artykuł sponsorowany

Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla Ciebie kilka interesujących propozycji, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie, efektywnie zagospodarujesz wolne popołudnia albo wieczory i ostatecznie osiągniesz korzyści finansowe.

Popularne zajęcia dorywcze

Wśród popularnych form pracy dodatkowej można wymienić m.in. zdalne wypełniane ankiet; przycinanie trawników i inne zajęcia ogrodowe; dorabianie w restauracyjnych kuchniach na zmywaku; sprzątanie apartamentów, hoteli, pomieszczeń biurowych; rozwożenie pizzy; opiekę nad dziećmi, osobami starszymi, niepełnosprawnymi czy zwierzętami, a także pracę konsultantki. Każda z propozycji ma swoje plusy i minusy, ale jedną z najbardziej interesujących form zatrudnienia jest kariera konsultantki. Ten zawód gwarantuje pełną elastyczność – to konsultantka decyduje o tym, kiedy pracuje i ile czasu poświęca na pracę – z tego względu jest to idealne zajęcie dla młodych mam czy pań prowadzących gospodarstwo domowe.

Nie praca, ale przyjemności

Tak naprawdę praca konsultantki to same przyjemności bez zobowiązań, narzucanych z góry norm czy obowiązków. Konsultantka już w momencie darmowej rejestracji do AVON na stronie internetowej marki zyskuje moc korzyści, a także dostęp do specjalnych promocji i możliwość uczestniczenia w specjalnych szkoleniach, kursach czy akcjach rabatowych. Każda z siedemnastu kampanii w skali roku jest okazją do zarobienia pieniędzy i przetestowania kosmetycznych nowości renomowanej marki! Atrakcyjny rabat do 40% przydzielany na każde zamówienie pozwoli konsultantce efektywnie zarobić na zamawianych produktach, a udział w wyjątkowych programach motywacyjnych zainspiruje do dalszego rozwoju zawodowego i osiągania jak najwyższych efektów.

Co zyskujesz dzięki rejestracji z bazie konsultantek AVON?

Każda konsultantka rejestrując się do AVON przez formularz dostępny na stronie internetowej zyskuje pełną opiekę i psychologiczne wsparcie podczas całej swojej kariery w AVON. Konsultantka otrzymuje za darmo pakiet katalogów i materiałów sprzedażowych oraz dostęp do szerokiej oferty zapachów, kosmetyków, biżuterii, ubrań oraz akcesoriów wysokiej jakości. Praca konsultantki to okazja do współuczestniczenia w kreowaniu marki – w AVON pojawia się nawet 500 nowości rocznie, a w samej ofercie do dyspozycji konsultantek znajduje się ponad 7000 punktów.

Atrakcyjne i bezpieczne zarobki

Praca konsultantki to obietnica atrakcyjnych i bezpiecznych zarobków w każdej z siedemnastu kampanii AVON. W warunkach współpracy nie ma ukrytych haczyków, zasady są przejrzyste i korzystne – nie musisz wyrabiać żadnych norm, a jeśli nie zamówisz nic przez cały rok, Twoje konto konsultantki po prostu zostanie usunięte. W skali miesiące możesz zarobić nawet do kilkunastu złotych przy niskich nakładach pracy, natomiast jeśli zaczniesz angażować się w karierę konsultantki i poświęcać na pracę więcej czasu, Twoje zarobki będą systematycznie rosły. Osoby, które traktują pracę konsultantki jako jedyne źródło dochodów, czasami zarabiają nawet kilka tysięcy miesięcznie – takie sumy naprawdę są na wyciągnięcie Twojej ręki.

Najlepiej świadczą o tym liczby – zamawiając produkty z oferty podczas jednej kampanii, w zależności od wielkości zamówienia konsultantka może uzyskać w sumie od 15% do 40% rabatu na produkty. Na przykład sprzedając klientom produkty z jednego katalogu za kwotę 1000 zł, konsultantka otrzyma całościowy rabat na zamówienie w wysokości 30% – dzięki temu za produkty zapłaci 700 zł, a do jej kieszeni trafi w sumie 300 zł. Pamiętaj, że każda konsultantka ma też dostęp do specjalnych ofert promocyjnych i wyprzedaży, dlatego jej zarobki mogą być finalnie znacznie większe.

Skontaktuj się z Nami avon.zarejestrujemycie.pl/kontakt/